Palm Marin Projesi

Palm Marin projesi, Mutlu İnşaat tarafından, Beylikdüzü Yakuplu’da 26 bin 893 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor...

Palm Marin Projesi

Palm Marin Beylikdüzü

Palm Marin projesi, Mutlu İnşaat tarafından, Beylikdüzü Yakuplu’da 26 bin 893 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen, modern çizgileriyle dikkat çeken konut projesidir. 20 bloktan oluşan projede 330 konut yer alıyor. Projede 2+1'ler 103 ile 132 metrekare, 3+1'ler 165 metrekare, 4+1'ler 196 metrekare, 4+1 dubleksler ise 224 metrekare büyüklüğe sahip.

Palm Marin Beylikdüzü projesi, geniş yeşil alanları ile dikkat çekiyor. 19,5 dönümü peyzaj olarak ayarlanan proje ile doğal alanlara, yeşilliğe doyacaksınız. Geniş yeşil alanlara sahip olan projenin 19,5 dönümü peyzaja, 26.893m² ile toplam proje alanına sahiptir. Palm Marin, temiz hava ve modern tasarımı ile İstanbul’un dikkat çeken konut projeleri arasında yer almaktadır.

Modern ve Ferah Yaşamın Anahtarı: Beylikdüzü Palm Marin

Beylikdüzü’nde yükselen Marin, hem yaşam kalitenize hem de yatırımınıza değer katıyor. Bulunduğu bölgenin konseptine uygun olarak tasarlanan projede, ürünlerin kalitesi, uzman ellerden çıkan işçilik ile taçlandırılıyor. Proje kısa katlı tasarımı ve modern çizgileriyle özlediğiniz ferah yaşamı sizlere sunuyor.

Palm Marin, özgün mimarisiyle dilediğiniz zaman gökyüzünü, denizi ya da yeşili görebilmeniz için geniş bir panoramayla tasarlanmış konut projelerindendir. Palm Marin, İhtiyacınız olan her şeyin tasarlandığı, her detayda dünya markası ürünlerin kullanıldığı, tüm dairelerin deniz manzarasıyla süslendiği projedir.

Marinaya Komşu Proje

Palm Marin Beylikdüzü projesi 2+1, 3+1, 4+1 daire – dublex seçenekleri ve metrekare alternatifleriyle her ihtiyaca cevap sunuyor. Marmara Denizi’nin maviliği ile buluşan proje ile ihtiyacınız olan her şey tek çatı altında toplanıyor. Marmara Denizi’ni ufuk noktanız haline getiren Palm Marin ile konforlu ve lüks bir yaşamın kapılarını aralıyorsunuz.

Palm Marin projesi ile hayalinizdeki hayat gerçeğe dönüşüyor. Beylikdüzü, Yakuplu’da inşa edilen proje ile düşle gerçekler bir araya geliyor. Lüks, konfor ve ferahlığı bir bütünde yaşamanın keyfini sunarak size kaliteyi, eşsiz bir manzara eşliğinde sunuyor.

Kalitenin vazgeçilmez rahatlığını, marina hayatının sakinliğini, şehir yaşamının kolaylığını benzersiz bir doğa ve manzarasıyla sunan Palm Marin’de düşler gerçeklerle bir araya geliyor. Akılcı detaylar ile yaşam alanları için ekstra ferahlığı odak noktasına alan konut projesinde her şey rahatlığınız için hazırlanıyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2020, 18:08

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE