Beylikdüzü Çamlı Evler Projesi

Beylikdüzü Marmara Mahallesi İhlas Marmara Evleri 1. Kısım Hemen Yanı başına inşa Edilen Çamlı Evler Projesi, 2100 m2 arsa üzerine 2 bloktan oluşan butik bir sitedir.

Beylikdüzü Çamlı Evler Projesi
banner112

Beylikdüzü Yakuplu’nun köklü ailesi olan Yükseloğlu ailesinin genç ve dinamik gençlerinin kurmuş olduğu Yüksekoğlu İnşaat Tarafından inşa edilen Çamlı Evler Projesi Bölgenin en kıymetli arazisine yapılıyor.

Yükseloğlu İnşaat Ceo’su olan Berkan Yükseloğlu hedeflerini yüksek tutarak insanların yaşam alanlarına değer katarak kalitelim yaşam alanları inşa etmeyi hedefliyoruz. Daha önce Sakarya bölgesinde birkaç projeye imza atan Yükseloğlu İnşaat o bölgelerdeki prpjelerden deneyimler kazanarak daha iyi bir bölgede daha nitelikli ve kaliteli inşatlar inşa etmek için Ailemizin ve Yükseloğlu ailesinin temel taşı olan bölge olan Beylikdüzü Marmara mahallesinde 2 blok, Sedir ve Ladin Blokları ismini taşıyan 16 adet daireden oluşan yeni projemizi başlayarak bölgede bizde varız diyoruz.

Çamlı Evler Projesi 1. Normal kattan deniz manzarası, kaliteli işçilik, geniş ferah daireleri görmek imkanına sahip olacaksınız, Etrafındaki çamlardan ismini alan Çamlı Evler

Yüksek kalitede evler yaparak bölgede marka olma hedefi olan Berkan ve Mert Yükseloğlu kardeşlerin bundan sonraki yeni projelerinde bizleri takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Çamlı Evler Projesi Künyesi ;

İnşat Firması : Yükseloğlu İnşaat

İnşaat Alanı :2100 m2

Toplam daire sayısı : 16

Projedeki m2 Aralığı: 154- 176

Daire Tipleri: 3+1 Bahçe Kullanımlı 3+1 Normal Kat dairler

Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 2020-2021

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 22:21

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE