3S Kale Topaz Residence

3S Topaz Residence projesinde daireler banka kredisine uygun durumda. Peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.

3S Kale Topaz Residence

3S Kale Gayrimenkul imzasıyla Topkapı'da yükselen 3S Kale Topaz Residence projesi 2 blokta 228 daire şeklinde tasarlandı. Dikey bloklarda 1+1 ve 2+1 yaşam seçenekleri yer alırken, yatay blokta ise ofis ve mağazalar hizmet verecek. Projedeki 1+1 daireler net 40, 2+1 daireler ise net 59 ila 90 metrekare olarak planlandı.

3S Kale Gayrimenkul, 68 yıllık deneyimiyle İstanbul'un merkezi Topkapı'da yeni bir projeye başlıyor. "3S Topaz Residence" adıyla yükselen yeni proje, E-5'in yanı başında, Cevizlibağ Metrobüs İstasyonu ve Topkapı Cevizlibağ Tramvay durağına yürüme mesafesinde yükseliyor. 

Ulaşım açısından oldukça avantajlı bir noktada bulunan 3S Kale Topaz Residence projesi Davutpaşa Yıldız Teknik Üniversitesi metro istasyonuna 600 metre, Merter metro istasyonuna 600 metre, Marmaray Kazlıçeşme'ye 10 dakika, Avrasya Tüneli'ne 15 dakika mesafede bulunuyor. Yeni Yüzyıl Üniversitesi ve İstinye Üniversitesi arasında kalan noktada yükselen proje, yatırım için oldukça uygun. Temeli atılarak inşaatına başlanan proje için ön talep toplanıyor.

Yapımcı Firma: 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.Proje Tipi: Daire , Ofis , Dükkan
Konut Sayısı: 228
Arsa Alanı: 0
Konut Tipleri: 1+1 , 2+1
Metrekare Alanı: 40 - 90 m2

Teslim Tarihi: Haziran 2022

İletişim Bilgileri

İl / İlçe: İstanbul Avrupa / Topkapı
Adres: Maltepe Mah. Teyyareci Sami Sok. Topkapı/İstanbul
Telefon: 0212 502 90 40
Web site: https://3skaletopaztopkapi.com.tr/
E-Mail: info@3skale.com.tr

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE