Tuna Panorama Projesi

Tuna Panorama Projesi için detay sayfasında, projenin lokasyonu, teslim tarihi, fiyat ve metrekare aralıkları, kat ve daire tipleri, projenin sosyal donatıları, vaziyet planı, projeye ait iç ve dış mekan resimleri, projenin tanıtım ve reklam videoları, projenin bulunduğu il ve ilçe ile ilgili yatırım analizleri, projenin bulunduğu bölgedeki hastane, okul ve alışveriş merkezleri gibi çevre bilgileri ile birlikte Tuna Panorama projesine ve Tuna İnşaat firmasına ait haberleri emlak haberi haber sitemizde bulabilirsiniz. Tuna İnşaat tarafından geliştirilen konut projesidir.

Tuna Panorama Projesi

Tuna Panorama Projesi için detay sayfasında, projenin lokasyonu, teslim tarihi, fiyat ve metrekare aralıkları, kat ve daire tipleri, projenin sosyal donatıları, vaziyet planı, projeye ait iç ve dış mekan resimleri, projenin tanıtım ve reklam videoları, projenin bulunduğu il ve ilçe ile ilgili yatırım analizleri, projenin bulunduğu bölgedeki hastane, okul ve alışveriş merkezleri gibi çevre bilgileri ile birlikte Tuna Panorama projesine ve Tuna İnşaat firmasına ait haberleri emlak haberi haber sitemizde bulabilirsiniz.


Tuna İnşaat tarafından geliştirilen konut projesidir. 2 bloktan oluşan projede 194 daire bulunmaktadır. Tuna Panorama, şehrin en hareketli noktalarından birinde, yaşamdan kopmadan, yeşilin dinginliğinde huzur bulma şansı sunabilen nadir projelerden biri...


İki bloktan oluşan projede, her biri enfes orman manzarasına sahip, toplam 194 adet daire bulunuyor.


Ankara'yı adeta kuşbakışı izleyen geniş ve ferah teras dubleksler ise prestijli bir yaşamdan vazgeçemeyenlere sesleniyor.


Konumuyla, sosyal donatılarıyla, mimarisiyle ve işleyişiyle, her şeyiyle farklı bir soluk, yepyeni bir proje, benzersiz bir manzara, Tuna Panorama...
Daire m² Aralıkları 198 - 394 m² Teslim Tarihi: Nisan 2020
Teslim Tarihi: Nisan 2021 Konut fiyatları : 900.000 TL'den başlıyor.
Tuna İnşaat Telefon 0312 491 5491 Toplam 194 adet daire bulunuyor.
Tuna İnşaat Email: info@tunapanorama.com Tuna İnşaat Adres: Akpınar Mah. Ahmet Yesevi Cad. No:1
Ankara/Çankaya


Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 00:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5