Sinpaş Koru Aura Projesi

Sinpaş Koru Aura, 22 bin 965 metrekare arsa üzerindeki proje alanıyla, şehrin merkezinde olmasına rağmen yanında yer alan koru alanı ve yürüyüş parkuru ile de yeni dönemin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor.

Sinpaş Koru Aura Projesi

İstanbul Ümraniye’de Finans Merkezi’ne komşu olarak konumlanan Sinpaş Koru Aura, 530 konut ve beş bloktan oluşuyor. 2024 yılında teslim edilmesi planlanan projede 2+1’den 5+1’e kadar zengin daire seçenekleri yer alıyor. Sinpaş Koru Aura’da sağlıklı yaşama dönük gelişen talep ve ihtiyaçlar da hesaba katılmış durumda. Tüm konutlarda, güneşten maksimum şekilde faydalanılması ve evin içinde D vitamini alınabilmesi için tasarlanan geniş balkonlar yer alıyor.

Projedeki ilklerden biri de daire sahiplerine kendi sebze-meyvelerini yetiştirebilme imkanı veren, 3 metre derinlikte tasarlanan “balkon bostanlar”. Projede ayrıca Güneş – Ay ve Yıldız olarak 3 adet Koru bahçesi tasarlanmıştır.

Koru Aura Proje Künyesi

Lokasyon                     : İstanbul Finans Merkezi, Ümraniye

Konut sayı                   : 530 adet

Toplam arsa alanı       : 22 bin 965 m²

Konut Tipi                   : 2+1’den 5+1’e kadar farklı seçenekler 

Metre Kare Aralığı      : 96 m²’den 267 m²’ye varan büyüklükte daireler

Blok sayısı                   : 5 Blok

Teslim Tarihi               : 2024

Web sitesi                   : https://www.sinpas.com.tr

Telefon                       :444 1974

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2022, 14:42

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE