Nirvana Güneşli Projesi

Nirvana Güneşli konut projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda Güneşli bölgesinde inşa ediliyor. Proje, 5500 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Nirvana Güneşli Projesi

Nirvana Güneşli konut projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda Güneşli bölgesinde inşa ediliyor. Proje, 5500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Yatırımcısına ayrıcalıklar kazandıracak olan Nirvana projesinde 156 aile ev sahibi olacak. Projede, %0 faiz, 64 ay taksit seçeneği ile ödeme planı sunuluyor. Aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu farklı büyüklükteki daireleri seçenekleri ile her bütçeye uygun konutlar yer alıyor.

Şehrin gözde merkezinde İstanbul Güneşli’de yer alan proje İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesi Basın Ekspres’te. Bulunduğu lokasyon ile oldukça talep gören Nirvana Güneşli projesinde artık hiçbir yere geç kalmayacaksınız. Her yere yakınlığı ile dikkat çeken proje alıcılarını bekliyor. Sevdikleriniz ile birlikte şehrin içinde ama bir o kadar da doğa ile bütün bir yaşam sizleri bekliyor.

Daire Sayısı 156 Adet
Mağaza / Dükkan 9
Sosyal Alanlar Var
Banka Kredisi Uygun
Arazi 5,500 m2

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 22:58

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE