Demir LIFE Projesi

Demir Life lüks konut kavramını yeniden tanımlıyor, tarihi bir yatırım fırsatı Büyükçekmece’de sizleri bekliyor.

Demir LIFE Projesi

İstanbul Havaalanına 20 dk, E5’e 5 dk E6’ya 1 dk uzaklıkta Büyükçekmece’nin en değerli lokasyonunda yer alan her kattan eşsiz deniz ve göl manzarası keyfi sunan Demir Life projemiz, ayrıca bölgenin ilk golf sahasını da içerisinde barındırıyor.

Lüks yaşamı her saniyesinde deneyimleyeceğiniz benzersiz bir yapı sunan Demir Life, hiç kapanmayacak muhteşem deniz ve göl manzarası, muhteşem gün batımı, Alkent 2000’e komşu konumu ve en önemlisi de 5 yıldızlı tatil köyü konsepti sunan rezidans hizmetiyle değerine değer katacak bir yatırıma dönüşecek…


Sizler; Demir Life projemizden sadece bir daire değil, 5 yıldızlı tatil köyü konsepti sunan rezidans konforuna sahip olacaksınız.

Demir Life projesi, farklı yaşam biçimlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak 1+1’den 5.5+1’e kadar daire seçeneklerini içerisinde barındırmaktadır.

Arsa alan 52.000 m²
Brüt İnşaat Alanı 150.000 m²
Brüt Ticari alan 8580 m²

Brüt Konut alan 100.496 m²
Açık Kapalı otopark
Peyzaj alan 47.000 m²
Daire Sayısı 821
Dükkan Sayısı 52

Açık AVM Konsepti

Dünyaca ünlü alışveriş markalarıyla, keyifli zamanları geçirmenizi sağlayacak Demir Life Açık AVM’si Göl ve Deniz manzarasına sahip kafe ve restoranlarıyla kendinizi ihtişamlı bir yaşamın içerisinde bulacaksınız.

Açık AVM Konsepti Dünyaca ünlü alışveriş markalarıyla, keyifli zamanları geçirmenizi sağlayacak Demir Life Açık AVM’si Göl ve Deniz manzarasına sahip kafe ve restoranlarıyla kendinizi ihtişamlı bir yaşamın içerisinde bulacaksınız.

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 00:32

Haber Editörü

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Yaman
Mustafa Yaman - 10 ay Önce

Fiyatlar Ne kadar ?