Ant Yapı Skyview Projesi

Ant Yapı’nın Rusya’nın Başkenti Moskova’da geçekleştireceği otel, ticari alanlar, kültür ve eğlence merkezinden oluşan Skyview projesinin temelleri atıldı.

Ant Yapı Skyview Projesi

Ant Yapı, Elit bir konut projesi olan Skyview’un temeli atıldı ve projede toplam 304 konuttan oluşan projenin 2024 yılının ikinci çeyreğinde tamamlanması hedefleniyor.

Moskova’da hayata geçirilen Ant Yapı’nın bir başka projesi olan Victory Park Residences de alanının en prestijli ödüllerinden biri olan Best for Life Design ödülüne layık görüldü. Moskova’daki Victory Park Residences konut projesi, sadece yaşayanlara değil herkese açık olan sanat alanıyla, Best for Life Design Ödülü’nü kazandı.

Yaşam ve çalışma alanlarının yanı sıra rekreasyon alanları sayesinde inşaat, renovasyon, iç mimari ve peyzaj tasarımı alanlarında tüketici pazarına kaliteli ürün ve hizmetler sunmanın önemini vurgulamayı amaçlayan Uluslararası Best for Life Design ödülü bu belirleyici etkenler doğrultusunda, konforlu ve çevre dostu niteliklere sahip, beklentileri karşılayan yaşam alanlarına veriliyor.

Victory Park Residences konut kompleksi, herkese açık olan sanat alanıyla tasarım, mimari ve görsel iletişim alanında Best for Life Design’nın en iyisi olurken ‘Konut Gayrimenkul’ kategorisinde, ayrıca sanat alanıyla ‘Showroom’ ve ‘Brand Corners’ kategorisinde birinci oldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2022, 00:19

Emlak Haberi

Emlak haberleri , Yeni satışa Çıkan Konut Projelerini, Sektörel haberleri ,Emlak rehberi , Emlak Analizleri yaparak sektöre yön veren emlak haberciliği yapıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE