Alya Dream Projesi

Boss4 Gayrimenkul, Beylikdüzü’nde yeni projesine start verdi. Alya Dream, yatırımcılarına şehrin olanaklarına yakın gürültüden uzak huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

Alya Dream Projesi

Boss4 Gayrimenkul, Beylikdüzü Kavaklı’daki yeni projesi için hazırlıklarını tamamladı. Bölgede markalı projeler gerçekleştiren Boss4 Gayrimenkul, Alya Dream’ı 5 bin 46 metrekare alan üzerinde inşa edecek. Butik ve özel konsepte sahip olan Alya Dream 3 bloktan oluşacak. 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire tipinde 94 daire ile 17 dükkanın yer alacağı projede, daire büyüklükleri 130 metrekare ile 352 metrekare aralığında olacak.

Sosyal imkanlar 

Boss4 Gayrimenkul’ün Beylikdüzü’ndeki butik projesi Arya Dream; kapalı havuz, spor salonu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik olanaklarıyla sunuluyor.

Arsa Alanı: 5046 m2

Toplam Daire Sayısı: 94 

Ticari Dükkan Sayısı: 17 

Kaç Tip Daire Var: 2+1- 3+1- 4+1 veDubleks Daireler

M2 Aralığı: 130- 352 m2 

Yapımcı Firma: Boss4 Gayrimenkul

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE