banner109

Elektrikli SUV Skywell ET5 Türkiye’ Yollarında

Çok Kısa süre önce tanıtılan Skywell ET5, Elektirikli Otomobil çok kısa zamanda Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

Elektrikli SUV Skywell ET5 Türkiye’ Yollarında
banner112

Kasım 2021’de tanıtılan D sınıfı elektrikli SUV modeli olan Skywell ET5, ilk sahipleri ile buluşmaya hazırlanıyor. 270 adet sipariş edilen modelin bayileri ise Kayseri, Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyük kentlerde hizmet vermeye başlayacak. 

150 kW güç üreten bir elektrikli motora sahip olan Skywell ET5, kullanıcılarına 520 km’lik bir menzil mesafesi sunuyor. 0’dan 100'e 7.9 saniyede ulaşabilen araç üç farklı donanım seçeneği ile tüketicilere sunuluyor. Tamamen elektrikli olan bu D sınıfı SUV modelinin fiyatıysa sadece 550.000 TL. Sadece diyoruz çünkü bu fiyata Dacia Duster’ın üst paketlerini almak mümkün. 

Dacia Duster parasına elektrikli SUV: Skywell ET5 Türkiye’de!

Şubat sonu itibariyle ilk teslimatlara başlayacaklarını da duyuran Skywell Türkiye CEO’su Mahmut Ulubaş ise şu ifadeleri kullandı: “Türkiye’nin ilk D segmenti yüzde yüz elektrikli SUV’u olan modelimize farklı kesimlerden çok büyük bir ilgi var. Tanıtımını gerçekleştirdiğimiz ilk günden bu yana 4 ay gibi kısa bir sürede 270 adetlik sipariş aldık.”

“Ankara, İzmir, İstanbul ve Kayseri gibi büyük şehirlerde SKYWELL showroom’larımızı devreye aldık. Bu noktalarda, sıradan bir otomobil showroom’undan çok daha farklı, üst düzey bir deneyimi müşterilerimize sunarken, hem test sürüşlerimize hem de teslimatlarımıza başladık."

"Ulu Motor güvencesiyle teslimatlarına başladığımız araçlarımız ile Türkiye otomotiv pazarına ilkleri soktuk." "Şiparişlerini aldığımız araçlarımızın teslimatlarına Ulu Motor güvencesiyle başladık. Bu sene için koyduğumuz 1.000 adetlik satış rakamına kısa süre içerisinde ulaşacağımızı düşünüyorum.”

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2022, 23:05

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE