İnsay Yapı’nın İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te inşa ettiği ‘Ondörtüç Pendik’, aralık ayını kapsayan Kış Kampanyası ile yatırımcıları bütçelerini sarsmadan ev sahibi yapacak. Şehrin merkezinde sunduğu “müstakil yaşam” fırsatıyla izole yaşamın tüm unsurlarını kendi içinde barındıran projede, peşin alımlarda yüzde 30’a varan indirim uygulanıyor. 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 1+1, 2+1, 3+1 büyüklükte 252 konut ve 15 ticari birimden oluşan projede kampanya dâhilinde, vadeli ödemede cazip fırsatlar sunuluyor.

‘Ondörtüç Pendik’ projesinin şehrin merkezindeki konumunun yanı sıra sunduğu “Müstakil Yaşam” fırsatının her dönemde yatırımcı ilgisini diri tuttuğunu, pandemi döneminde oluşan izole yaşam beklentisine cevap veren donanımıyla da ciddi bir talep artışıyla karşı karşıya olduğunu vurgulayan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, kampanya hakkında şu bilgileri verdi:

Yatırımcılar yılı yeni evlerinde kapatacak

“Projemizde zaman zaman uyguladığımız kampanyalarla yatırımcılarımıza cazip ödeme seçenekleri sunuyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda Sonbahar Kampanyamıza yatırımcılarımızdan çok büyük bir talep aldık. Artan talep, yeni bir kampanyayı doğurdu. Peşin alımlarda yüzde 30’a varan indirim uyguladığımız Kış Kampanyası ile yatırımcılarımız, ciddi bir indirim oranıyla yılı yeni evlerinde kapatabilecekler. Peşin ödeme yapamayacak yatırımcılarımız için ise vadeli ödemelerde avantajlı ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Kampanyamız dâhilinde 1+1 dairelerimizin fiyatları, 422 bin TL’den başlıyor.”

Ofisi de okulu da eve taşıdı

Konutta yeni trendlerin öncülerinden İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle ofis ve okul yaşamını da evlere sığdırıyor. Şehrin içinde müstakil bir yaşam sunulan projede, 2+1 ve 3+1 dairelerin içinde 3 ile 3.5 metrekare arasında değişen depolama alanları yer alıyor. 3+1 olan 3 cepheli köşe dairelerde, biri dairenin hemen karşısında konumlanan, diğeri ise otopark katında yer alan 2 depo bulunuyor. 1+1 dairelerin 422 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede, 2+1 daireler 525 bin TL’den, 3+1 daireler ise 821 bin TL den yatırımcılarla buluşturuluyor.

Her büyüklükteki dairede balkon

İmza attığı projelerle sektörün yenilikçi markaları arasına giren İnsay Yapı, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Pendik’te hayata geçirdiği ‘Ondörtüç Pendik’ projesiyle korona günlerinde rahat bir nefes aldırıyor. ‘Ondörtüç Pendik’ sakinleri, tüm Türkiye’yi evlere kilitleyen virüse rağmen, geniş balkonlu dairelerinde, korona günlerinde en çok ihtiyaç duyulan balkon keyfini doyasıya yaşayabiliyor. Şehrin içinde müstakil bir yaşam vaat eden projede yer alan 2+1 ve 3+1 dairelerin her birinde yemek yenilecek kadar geniş balkonlar yer alıyor. Projede yer alan 1+1 dairelerin çoğunda da balkon yer alıyor. Projenin yüzde 85’i balkonlu dairelerden oluşuyor.

Pendik’in merkezinde ayrıcalıklı yaşam alanı

'Ondörtüç Pendik' projesi, 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik'; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkânının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunduğu ve her daireye depo alanının tahsis edildiği projedeki mağaza ve restoranlar da ayrıcalıklı yaşam alanı konseptini tamamlıyor. Pendik'in merkezinde yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesi, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Teknokent’e komşu…

2021 yılında hizmete girecek Şeyhli metro istasyonu, projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent'e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta

Ödüllü mimar Turgut Toydemir imzasını taşıyan proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. 'Ondörtüç Pendik', Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.