Evimi Boşalt Taşınma Masraflarını Ben ödeyim Evimi Boşalt Taşınma Masraflarını Ben ödeyim

Muhteşem Adalar manzarasıyla hem şehrin merkezinde hem de iyi yaşamın tam ortasında. Her bakışta huzur veren bir sanat eseri gibi… Masmavi bir gökyüzünün altında sere serpe uzanmış bir deniz… Geceyi aydınlatan ışıltısıyla Adalar… Sizi selamlar martılar en tatlı şarkılarıyla.

Dört bir yanınızda dopdolu sosyal olanaklar. İyi yaşamak, sadece iyi bir evde oturmaktan ibaret değil. Bu yüzden Mesa Panorama’da birbirinden çeşitli sosyal imkânlar

7’den 70’e herkesin keyifle vakit geçirmesine olanak tanıyor.

Adalar manzarasını doya doya yaşayın Adalar manzarasına dikkatlice bakın.

Her birinden yükselen bambaşka bir hikâye duyacaksınız. Büyükada’nın şen şakrak sofralarından yükselen kahkahaları, Heybeliada’nın huzur aşılayan sakinliğini ruhunuzda hissedin. Sait Faik Abasıyanık’ın Burgazada’da yazdığı hikayelerden birinde bulun kendinizi… Ya da Kınalı Ada’nın harika koylarından birinde tüm stresinizden arındığınızı hayal edin.

manzara-adalar-mesa-panorama

Yeni projesi için düğmeye basan Mesa, yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor. Mesa'nın yeni projesi İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de hayata geçirilecek.

Urla Kekliktepe projesini geçtiğimiz aylarda satışa çıkaran Mesa, yeni Mesa Panorama'da da satışları başlattı.

Lansmana özel avantajların sunulduğu proje 3 blok olarak inşa ediliyor.  "Adalar manzarasını doya doya yaşayın" sloganıyla tanıtılan projede toplam 317 adet konut bulunuyor.

Mesa Panorama projesinde yer alan konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede geniş balkonlu ve teraslı daireler bulunuyor.