Demire Az Bir Talep fiyatları hemen yükseltiyor. Demire Az Bir Talep fiyatları hemen yükseltiyor.

Türkiye,nin yerli ve milli emlak markası olama yolunda emin adımlarla ilerleyen Mekan Gayrimenkul, ülke genelinde genç girişimcilere özel fiyatlarla bayilik ve franchise vermeye devam ediyor. Mekan gayrimenkul Yönetim kurulu başkanı Tahir köstek konuyla ilgili önemli açıklamalar,da bulundu

Türkiye'de franchise ve bayilik vermeyi hedefleyerek yola çıkan Mekan Gayrimenkul, bu alanda yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Özellikle Marmara bölgesi olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına ofis açmayı hedefleyen Mekan Gayrimenkul, yeni yıla danışmanlarına özel bayilik ve franchise kampanyası düzenleyerek giriyor.

emlakvergisi

Türkiye,nin yenilikçi markası Mekan Emlak Gayrimenkul, yurt içindeki yatırımcılara daha iyi hizmet suna bilmek için belirlenen şehirlerde emlak bayilikleri ve temsilcilikleri veriyoruz diye bazı il ve ilçeleri sıraladı İstanbul Ankara Gaziantep Adana Tokat Adıyaman kayseri Konya Antalya İzmir Eskişehir Kırklareli Lüleburgaz Aydın Nazilli Samsun çarşamba Bursa Afyon gibi şehirlerde bayilik ve franchise çalışmalarına hız verdi.

Mekan Gayrimenkul Markası Yeni Acentelerini Arıyor !
Bayi Adaylarına Özel
2 yıllık sözleşme yaptığını açıkladı,
Girişimcilere Özel Yıllık Fiyatlandırma Sadece: 6.000 TL + K.D.V ,Olarak belirledi,,
Bulunduğun Şehrini Seç Şimdi Başvuru Yap
İLETİŞİM 0532 064 16 06
http://mekangayrimenkul.com.tr