Ülkemizde ’de emlak ve emlak yönetimi bölümü mezunlarının gayrimenkul sektöründe istihdam edilmesi büyük önem taşıyor.

Konuyla ilgili önemli önemli bilgiler veren Mekân Emlak Gayrimenkul Genel Müdürü Tahir Köstek, emlak sektörü ülkemizde ve dünya çapında en gelişmiş sektörler arasında yer aldığını ve emlak sektörünün kaliteyi yakalaması için üniversite mezunlarına Bayilik verdiklerini dile getirdi.

Türkiye geneli üniversitelerde Emlak ve Emlak Yönetimi okulları bulunuyor, okullardan mezun olan öğrencilerin sektöre kazandırmayı düşünüyoruz ve. Ayrıca Türkiye,de gayrimenkul ve inşaat sektörünün dinamiği, gayrimenkulün pazarlanması, yönetilmesi, finansmanı ve değerlemesinin yapılması alanlarında nitelikli donanıma sahip, yönetim bilgisine sahip uzman kişiler üniversitelerden mezun emlak ve emlak yönetimi okulunu bitirmiş öğrenciler olması gerektiği öne sürdü. Köstek ayrıca, emlak sektöründe yetişmiş bilgili deneyimli girişimciler olması gerektiğini söyledi ve bizde firma olarak üniversitelerden mezun emlak ve emlak yönetimi okulunu bitirmiş girişimcileri mekân Emlak gayrimenkul markası ailesine katılmalarını önemle tavsiye ediyorum

Eğitimi tamamlamış emlak danışmanı nasıl olmalı?

Maddi olarak yüksek getirisi olan emlak sektöründe bir takım püf noktaları bulunuyor.

Gayrimenkul alırken veya satarken satıcı ve alıcıyı mutlu edecek fiyat belirlemesi gerekiyor. Yüksek fiyat verirmiş gayrimenkul piyasada çok bekleyecek ve cazibesini yitirecek. Bunun yanında müşterinin ne istediğini öğrenmek için yüz yüze iletişime geçilmesi gerekiyor.

Bu nedenle müşteriyi ofise davet ederek onlara soru cevap ile müşterinin ne istediği öğrenebilir özellikle Kendini emlak sektörde kanıtlamış gayrimenkul danışanları kurumsal emlak sitelerinde kendilerine özel üyelik açabilir ve özellikle Danışmanlar Emlak piyasasında güvenilirliğini kanıtlamış ve başarılı işlere imza atmış çok sayıda gayrimenkul sitesinde profil açarak alıcı ve satıcıyı bir araya getirebilir.

Türkiye’nin yenilikçi markası Mekân Emlak Gayrimenkul, yurt içindeki yatırımcılara daha iyi hizmet suna bilmek için belirlenen şehirlerde emlak bayilikleri ve temsilcilikleri veriyoruz diye bazı il ve ilçeleri sıraladı İstanbul Ankara Gaziantep Adana Tokat Adıyaman kayseri Konya Antalya İzmir Eskişehir Kırklareli Lüleburgaz Aydın Nazilli Samsun çarşamba Bursa Afyon gibi şehirlerde   Emlak ve Emlak yönetimi bölümü mezunları özel bayilik ve franchise çalışmalarına hız verdi.

Mekan  Emlak Gayrimenkul Markası Yeni Bayi ve  Acentelerini Arıyor !

Emlak ve Emlak yönetimi bölümü mezunları ve   Bayi Adaylarına Özel

3 yıllık sözleşme yaptığını açıkladı,

Kiracıların ne kadarı haklarını biliyor? Kiracıların ne kadarı haklarını biliyor?

Girişimcilere Özel Yıllık Fiyatlandırma Sadece: 6.000 TL + K.D.V ,Olarak belirledi,,

• Sınırsız pörtföy desteği

• Reklam  desteği

• Royalty Bedeli Yok!

• Aylık Kazançtan Kar Payı Ödemeden!

Bulunduğun Şehrini Seç Şimdi Başvuru Yap

İLETİŞİM 0532 064 16 06

https://mekangayrimenkul.com/basvuru-formu//