Seramik yüzeyi ve modern oval formu ile dikkat çeken St. Vincent yemek masası, açılır kapanır olma özelliğiyle de bulunduğu mekanlara fonksiyonellik katıyor. Sofralara konforuyla eşlik edecek Loulou sandalye ise kalın örgü deseniyle zamansız bir şıklık sunuyor.

Ürünlerinin inovatif tasarımları ile alışılagelen fikirleri bozan bahçe mobilyası markası L’unica, 2020 yılının ilkbahar-yaz sezonunda yer alan St. Vincent masası ve Loulou sandalyesi ile yemek alanlarının keyif elçisi olmaya aday. Seramik yüzeyi ve rahat kullanımıyla öne çıkan St. Vincent yemek masası, oval formuyla modern bir duruş sergiliyor. Açılır kapanır olma özelliğiyle bahçe, balkon ve teraslar gibi dış mekanlara fonksiyonellik katan St. Vincent yemek masası, dayanıklı materyal yapısıyla da uzun süreli kullanım avantajı sunuyor.

Açık havada geçirilecek keyif dolu anlarda ve sofralarınızda size konforuyla eşlik edecek Loulou sandalye ise aluminyum yapısıyla uzun süreli kullanım imkanı ve kalın örgü deseniyle zamansız bir şıklık sunuyor. Estetiğin ve şıklığın buluştuğu St. Vincent yemek masasına ve Loulou sandalyeye, L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşmak mümkün.