Türkiye’nin Ciğerleri’nde Benzersiz Bir Yaşam sunan pan inşaat Kaz Dağları Taş Evleri projesi sizleri bekliyor.

Balıkesir Edremit Güre’de 100 dönümlük arazinin içinde kendinize ait villalar. Doğasından asla ödün vermeden yüzlerce yıllık zetin ağaçlarıyla iç içe bir hayat. Kaz Dağları’nın eteklerinde hem yeşilin hem de mavinin birleştiği noktada 4 mevsimin de tadını çıkarabileceğiniz mükemmel konumda yaşam sunuyor.

Hakkımızda

PAN İNŞAAT, profesyonel yönetim kadrosu, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarı ile tamamlayan güvenilir yapısı ile inşaat sektöründe çok çeşitli projelere imza atmak üzere kurulmuştur.

PAN İNŞAAT, müşteri ihtiyaç ve imkanlarını dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmak için kaynakları ekonomik, etkin ve hedef kitle odaklı bir biçimde kullanarak üretimini gerçekleştirir. 21. Yüzyılın çağdaş yaşam tarzını ve metropol ihtiyaçlarını doğru okuyarak, kârlı gayrimenkul projeleri üretmeye devam etmeyi amaçlar.

PAN İNŞAAT, kurulduğu günden itibaren benimsediği ileri görüşlü bakış açısı ve yenilikçi yaklaşımıyla, kısa bir süre içerisinde ulusal olduğu kadar uluslararası platformlarda da inşaat alanlarında önemli yerlere ulaşmıştır. Geniş uzmanlık alanı ve bu alana değer kattığı vizyonuyla, dünyanın her yanında büyük çaplı projelerinin başarı ile sonuçlandırılmasında önemli paya sahiptir.

Büyükçekmece Feza Park Villaları Büyükçekmece Feza Park Villaları