Kartal Yakacık’ta yükselen Yakapark projesi lokasyon ve önemli merkezlere yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Metro’ya, deniz ulaşımına, toplu taşımaya yürüyüş mesafesinde bulunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı'na giden E-5 bağlantı yolu üzerinde konumlanıyor. Üniversite, hastane ve alışveriş merkezlerine komşu olan Yakapark projesi, deniz gören daireleriyle Aydos ormanlarına komşu olarak yükseliyor.

3 ayrı blok ve 166 adet konuttan oluşan Yakapark; “Yeni normal”e uygun, balkonlu, ferah daireleri ile şehir merkezine yakın ancak gürültüsünden uzak kalmak isteyen sakinleri için büyüklükleri 86 m2 ile 298 m2 arasında değişen 2+1, 3+1 ve 5+2 daire tipi seçenekleri, sosyal donatıları, imkanları, hizmet alanları ve doğayla bütünlüğü açısından oldukça zengin bir yaşam alanı sunacak. Yüzde 80’e yakın kısmı açık ve yeşil alan olarak planlanan projede dairelerin yüzde 70’i ikinci kattan itibaren deniz görüyor.

Yakapark’ın 6.300 m2’lik yaşam alanında kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odaları, yürüyüş ve koşu parkuru, tenis, basketbol, voleybol, mini futbol vb. çok amaçlı spor sahası, bisiklet ve paten yolu, pilates alanı, botanik bahçeleri, meyve bahçesi, hobi bahçesi, şömine ve barbekü alanı, kış bahçesi, şelale, süs havuzu, cafe, vitamin bar, squash salonu, playstation ve mobil oyun odaları, sinema odası, parti ve karaoke odası, bilardo, masa tenisi, çocuk oyun alanları, kreş, seyir terası, güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor.

Konforu ve hayatı kolaylaştıran modern detaylarıyla ön plana çıkan Yakapark, deniz ve orman manzarası, üst seviye mimari tasarımı, stratejik konumu, zengin sosyal donatıları arıtma su ve güneş enerjisi ile tasarruf sistemlerinin de bulunduğu doğa ve çevre dostu yapılanması ile İstanbul’un en gözde projelerinden olmaya kuvvetli bir aday olarak konumlanıyor.

Çevreci bir proje olan Yakapark’ta yağmur sularının dönüştürülerek peyzaj alanları sulamasında kullanılacak olmasıyla sudan tasarruf edilip, su israfının önüne geçilecek. Bahçe aydınlatmasında da güneş enerjisinden faydalanmak mümkün olacak. Böylece konut alıcılarının aidat bedeli de azalacak.

120m2 2+1 dairelerin 2.120.000 TL, 138m2 3+1 dairelerin 2.467.000 TL ve 170m2 5+1 dubleks dairelerin 5.174.000 TL fiyatla satışa sunulmaya başlandığı projenin anahtar teslim tarihi Ekim 2023 olarak belirlendi.

0 (216)-451-14-14

[email protected]

https://yakapark.ist/

Akar Yapı

Gayrimenkul sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Akar Yapı, alanında 30 yıllık profesyonel deneyime sahiptir. Sektöre çözüm ortaklarıyla birlikte çalışmayı tercih ederek yeni bir soluk getirmiş olan Akar Yapı, çatısı altında Taşdelen’de 1400 m2 alanda yapı malzemeleri satışı yapmıştır.

Sektörün önde gelen ısı yalıtım, ses yalıtım ve çimento firmalarının da distribütörlüğünü yapmış olmanın yanı sıra taşeron ekibiyle de müteahhitlerin çözüm ortağı olmuştur.

Proje ortaklığı yapısı ile işinin uzmanlarıyla çalışmayı tercih ederek çok sayıda projeye imza atmış olan Akar Yapı, kentsel dönüşüm bölgelerinde birçok projeye yüklenici firma olarak katılmış ve sonuçlandırmıştır.