Aykan-Kayseri şubesinde devam eden 5.000 KW kapasiteli GES projesi sayesinde şubenin tüm elektrik tüketiminin karşılanması hedefleniyor.

Yenilikçi bakış açımızla geleceğe yönelik yatırımlarımıza devam edeceğiz

“İsotlar Grup olarak daha temiz bir çevre için kendi marka ve temsilciliklerimizde geri dönüşümü destekleyen yatırımlarımızı zaten gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda uzun süredir güneş enerjisi sistemlerine yatırım yapmak konusunda araştırmalarımızı derinlemesine yürütüyorduk”diye ifaden İsotlar Grup Yönetim ve Planlama Direktörü Ziya Turan hedeflerinin sektördeki diğer markalara örnek teşkil etmek olduğunu vurguladı.

Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor. Masdaf, Atık Suların Transferinde Oluşabilecek Riskleri Önlüyor.

Doğal kaynakların geri dönüştürülmesi konusunda güneş enerjisi sistemlerine yapılan bu yatırımla birlikte şirket ekonomisine katkı sağlamayı da hedeflediklerini dile getiren Turan, “5.000 KW kapasiteli GES Projemizin ilk ayağını Aykan’ın Kayseri şubesinde tamamladık. Projenin devamında Adana ilindeki tesislerimizden olan; Renault-Dacia, Skoda, Volkswagen, Audi ve DOD’ta kurulumlarımız yapılacak. İsotlar Grup bünyesinde 2. el konusunda faaliyet gösteren bir diğer markamız İsoto showroomlarına da geri dönüşümü destekleyen projemiz kapsamında GES uygulaması gerçekleştirilecek. Grup olarak, yenilikçi bakış açımızla geleceğe yönelik yatırımlarımıza devam edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi.