İnvictus İnşaat olarak hayata geçirdiğimiz projelerde; inovatif, modern ve daima kalite odaklı çalışıyoruz. Pandemi sonrası bahçeli, müstakil hayata geçişte yatırımcıların ve prestijli bir yaşam arayışında olanların gözdesi olacak iki yeni projemiz Invictus Alaçatı ve İnvictus Sunset ile hem yurt içi hem yurt dışından oldukça fazla talep alıyoruz. Değişmekte olan hayat koşulları ve günden güne artan büyükşehir nüfusları, hayatı son derece zor kılmakta ve bireylerin yaşantılarından zaman çalarak hayat kalitelerini düşürmeye başlamıştır. Şehrin yorucu temposundan uzaklaşmak ve doğayla bütünleşmiş, dingin bir yaşam tarzını benimsemek isteyen ve bunun için Çeşme’yi seçen herkesin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği iki projemizi de hayata geçiriyor olmaktan son derece gurur duyuyor, bu eşi benzeri olmayan deneyimi tatmaları için sabırsızlanıyoruz. 

Invictus İnşaat’ın sektördeki yenilikçi ve ileri görüş odaklı bakış açısı sayesinde, yatırım gözdesi projelerimizi gerçekleştirdiğimiz alanların gelecek vaat eden bölgelerde olduğundan emin oluyoruz. Lüks konut projelerine kazandırdığımız yeni boyut çerçevesinde sizlere yalnızca üst segment bir yaşam hizmeti sağlamıyor, yaşarken kazandıran projeler sunuyoruz. 

Devam etmekte olan projelerimiz ile yalnızca Ege bölgesindeki diğer tüm projelere değil, Türkiye genelindeki tüm inşaat projelerine referans olmayı hedefliyoruz. Sürekli değişme ve gelişme eğilimi gösteren yerel, ulusal ve küresel tüm farklılara karşı ayakta kalabilmenin en önemli koşullarından biri de bu değişime hızlı bir şekilde ayak uydurabilmek, ayak uydururken de sizi siz yapan temel değerleri kaybetmemektir. 

Kültürel Rum mimarisi ile modern mimari minvalini bir araya getiren projelerimizde semt dokularına uygun yapıları hayata geçiriyor, iç mimaride kullandığımız teknolojik ve modern tasarımlar ile bölgeleri daha cazip kılıyoruz. Projelerimizde ev sahibi olmayanlarında faydalanabileceği, üst düzey kalite ve hizmet sunan butik otel seçeneği ile de Invictus Alaçatı’yı deneyimleyebilir, size sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilirsiniz. 

MSY YAPI’nın son projesi MSY Nefes’in satışları başladı. MSY YAPI’nın son projesi MSY Nefes’in satışları başladı.

Yalnızca bir eve sahip olmaktan fazlasını deneyimleyeceğiniz bu eşsiz projeler ile birlikte ayrıcalıklı bir hayatın tadını çıkaracak, hak ettiğiniz değerde bir yaşam kalitesine kavuşacaksınız. Haziran 2021’de ilk etabını teslim edecek olan Invictus Alaçatı ve devam etmekte olan projemiz Invictus Sunset’e, vaat ettikleri mekansal deneyim olanağı ile Ege’nin bir numaralı lokasyonu Alaçatı Port ve İzmir’in en güzel plajına ev sahipliği yapan Ilıca’da herkesi büyüleyecek ve Ege’ye damgasını vuracak bu eşsiz projelere siz de davetlisiniz.