banner77

Milli Emlak İstanbul'da 38 gayrimenkul satışı yapacak

Yatırımcıların ilgisini çeken Milli Emlak satışlarıyla ilgili Şubat ayı içinde yapılacak ihale duyuruları yapıldı. Yapılan duyurularda İstanbul'daki 38 gayrimenkul satışı dikkat çekti.

Milli Emlak İstanbul'da 38 gayrimenkul satışı yapacak
banner80

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, İstanbul'da 13.3 milyon TL'ye satılık 38 gayrimenkul satışı yapacak.

Yatırımcıların ilgisini çeken satış ihalesiyle ilgili detaylar belli oldu. İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı'nın yayımladığı ilanda Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beylikdüzü, Beyoğlu, Çatalca, Eyüpsultan, Fatih, Kağıthane, Küçükçekmece, Silivri ve Şişli'deki 38 gayrimenkulün satışa sunulacağı duyuruldu.

İstanbul'daki 38 gayrimenkulün toplam satış bedeli ise 13 milyon 298 bin 314 TL olarak belirlendi. Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beylikdüzü, Beyoğlu, Çatalca, Eyüpsultan, Fatih, Kağıthane, Küçükçekmece, Silivri ve Şişli ilçelerinde yer alan Hazine'ye ait 38 gayrimenkul 13 milyon 298 bin 314 TL'ye satışa sunuldu. 1 taşınmaz ise kiralanıyor. Gayrimenkullerin satış ihalesi 15, 16, 17 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2021, 22:25

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE