15 yıldır hem emlak arayanlar hem de profesyonel ve bireysel ilan verenlerin hayatını kolaylaştıracak teknoloji çözümleri sunmayı ilke edinen Hürriyet Emlak, alınan tam kapanma kararı ile emlak sektörüne büyük bir destek paketi açıkladı. ‘Aynı Çatının Altındayızkampanyası kapsamında hem mevcut üyeler hem de yeni üye olacaklara hiçbir şart, koşul, sözleşme, taahhüt olmaksızın Mayıs ayında yüzde 50 indirim sağlanacak. Tam kapanmada her zaman olduğu gibi yine üyelerinin yanında olan Hürriyet Emlak, ödemesini önceden yapmış emlak ofislerinin ise üyelik paketlerinin sonuna 15 gün ekleme yapacak. Kampanya ile binlerce emlak ofisine destek sağlanmış olacak.

Endeksa alım satımı hızlandıran yeni sistemini duyurdu. Endeksa alım satımı hızlandıran yeni sistemini duyurdu.

‘Aynı Çatının Altındayız’

Hürriyet Emlak, geçtiğimiz yıl başlayan pandemi sürecinin emlak ofislerinin çalışma koşullarını etkilemesiyle ‘Aynı Çatının Altındayız’ kampanyasını düzenleyerek emlak sektörünün bu zorlu sürecinde yanında olmuştu. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Hürriyet Emlak, emlak ofislerinin sesini duyarak sektörün bu durumdan daha az etkilenmesi için elini taşın altına koymuştu. Ve tam kapanmanın ardından da yine sektörde ilk olarak Hürriyet Emlak indirim kampanyasını açıkladı.

Zeynep Tandoğan: “Şimdi üçüncü kez elimizi taşın altına koyuyoruz”

Hürriyet Emlak Eş Genel Müdürü Zeynep Tandoğan, “Geçtiğimiz yıl koronavirüs salgınının emlak ofislerinin çalışma koşullarını etkilemesiyle birlikte hızla harekete geçerek tüm müşterilerimize 1 ay ücretsiz ekstra kullanım hakkı tanımlamıştık. Bir sonraki adımda destek paketimizi daha da genişlettik ve müşterilerimizin 2 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden Hürriyet Emlak’tan faydalanmalarını sağladık. Şimdi üçüncü kez elimizi taşın altına koyuyoruz. ‘Aynı Çatının Altındayız’ kampanyamız kapsamında tam kapanmanın olacağı Mayıs ayında ücretlerinin yarısını biz üstleniyoruz. Mevcut müşterilerimize sunduğumuz bu fedakarlıkla sektörde talebin daraldığı bir dönemde onların yanında olmak bizim için büyük önem taşıyor. Çünkü sektörde 15 yıldır hizmet eden lider emlak ilan platformu olarak emlak ofislerinin yanında olmak bize düşer” dedi.