Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka’ seçilerek, Customer Brand ödülünün sahibi oldu. Ödülü, Kale Alarm adına Kale Güvenlik Sistemleri Grup Müdürü Kerem Özkan aldı.

Kullanıcılarına pek çok farklı kategoride kapsamlı güvenlik çözümleri sunan ve aynı zamanda en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı amaçlayan Kale Alarm; Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen A.L.F.A. Awards’ta Güvenlik Sistemleri kategorisinde ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka’ seçilerek Customer Brand ödülünün sahibi oldu. 

Kurulduğu günden bu yana müşteri deneyimini en iyi şekilde yönetmeye büyük özen gösteren Kale Alarm, bu alanda yaptığı çalışmalar ile Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen ALFA Awards’ta Güvenlik Sistemleri kategorisinde ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka’ seçilerek, Customer Brand ödülünün sahibi oldu. Ödülü, Kale Alarm adına Kale Güvenlik Sistemleri Grup Müdürü Kerem Özkan aldı.

Kale Alarm’ın yenilenen mobil uygulaması ile kontrol abonelerde! 

Kale Alarm, dijitalleşen dünyanın değişen güvenlik beklentilerine yanıt verebilmek amacıyla yenilediği uygulamasıyla müşteri deneyimini en üst düzeye taşıyor. Hızlı menüsü sayesinde servis, talep formu ve fatura gibi hizmetlere hızlıca ulaşabilme şansı sunan yeni uygulama; panik butonu ile de kullanıcılarının kendilerini daha güvende hissetmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca kullanıcılar, alarm sistemi olay raporunu anlık kontrol edebilme özelliği sayesinde, mekânda bulunmadan ve görüntü almadan da sistemi takip edebilme imkanına sahip oluyor. 

Birçok özellik tek bir uygulamada

Kale Alarm mobil uygulaması ile 7/24 sinyal takibi yapılabiliyor. Giriş, çıkış ve alarm durumlarında Kale Alarm İzleme Merkezi’nin yanı sıra uygulama üzerinden de bildirim alınabiliyor. Kullanıcılar panik butonu ile alarm panelinden olduğu gibi uygulama üzerinden de anlık olarak yangın, ambulans ve polis talebinde bulunulabiliyor. Mobil uygulamanın sunduğu hizmet sayesinde Kale Alarm kullanıcıları kayıtlı adreslerine kolluk kuvveti taleplerini iletebiliyor ve panik butonunu kullanarak yakınlarına mevcut konumunu bildiren bir SMS gönderebiliyor. Alarm İzleme Merkezi’ni aramadan uygulama üzerinden hem teknik servis ve keşif taleplerini iletmek hem de Kale Alarm ile ilgili görüşleri paylaşmak mümkün oluyor. Bununla birlikte aboneler, alarm sistemi olay bildirimi ve fatura bildirimlerini anlık olarak alabiliyor. 

Kale Güvenlik Sistemleri Hakkında 

Şirketler, krizle mücadelede etkin bir tedarik zinciri stratejisi oluşturuyor. Şirketler, krizle mücadelede etkin bir tedarik zinciri stratejisi oluşturuyor.

Kale Endüstri Holding bünyesinde 2013 yılından bu yana faaliyet gösteren Kale Alarm, elektronik güvenlik sistemleri alanında bireysel ve kurumsal müşterilerine sunduğu çözümlerle “Tam Kapsamlı Güvenlik” zincirinin önemli bir halkasını oluşturuyor. Kale Endüstri Holding’in 70 yıllık tecrübesini teknolojinin getirdiği yeniliklerle birleştiren şirket, ev ve iş yerleri için tasarladığı alarm sistemleri ve Kale Alarm İzleme Merkezi hizmetiyle 365 gün boyunca 7 gün 24 saat süreyle kesintisiz destek veriyor. Soygun, hırsızlık, su baskını, yangın, gaz kaçağı, acil sağlık sorunları gibi durumlarda alarm sinyalinin iletişim modülleri üzerinden merkezdeki alıcılara gönderilmesi ile çalışan Kale Alarm İzleme Merkezi, dünya ortalaması 38 saniye olan aboneye dönüş süresini yalnızca ortalama 10 saniyeye düşürerek kullanıcılarına ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Kaliteli ürünleri, doğru fiyatlandırma politikası, yaygın, hızlı ve profesyonel teknik servis ekipleri ile müşteri memnuniyetini odağına alan şirketin bu yaklaşımı seçkin ödül programlarının ve kullanıcılarının da ilgisini çekiyor. Müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği ve jürisi tamamen tüketicilerden oluşan A.L.F.A. Awards’ta Güvenlik Sistemleri kategorisinde 2018 ve 2019 yıllarında üst üste birincilik ödülünü almaya hak kazanan Kale Alarm, Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında da Güvenlik Sistemleri kategorisinde halk jürisi tarafından 2020 ve 2021 yıllarında üst üste iki kez birinci seçilerek “Yılın En İtibarlı Markası” oldu. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Kale Alarm, sikayetvar.com tarafından düzenlenen A.C.E Awards Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Ödülü’nün 2020 ve 2021 yıllarında sahibi oldu.