BESA Grup'tan The BO Viera açıklaması

Geçtiğimiz ay içinde Bodrum’da inşaatı durdurulan ve kendilerine imara aykırı kısımlarının düzeltilmesi için 1 aylık süre tanınan 8 projeden biri olan The BO Viera projesi ile ilgili olarak projeyi hayata geçirecek olan BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve projenin mimarı Salih Bezci kamuoyuna yazılı bir açıklama yaparak proje ile ilgili gelinen nokta hakkında bilgiler verdi. BESA Grup’tan yapılan açıklama şöyle: Yaklaşık yarım asırdır Başkent Ankara’ya ve Türkiye’ye yatırım yapan BESA Grup olarak Bodrum’un değerinin farkındayız ve bunu içselleştirdik.

BESA Grup'tan The BO Viera açıklaması

Geçtiğimiz ay içinde Bodrum’da inşaatı durdurulan ve kendilerine imara aykırı kısımlarının düzeltilmesi için 1 aylık süre tanınan 8 projeden biri olan The BO Viera projesi ile ilgili olarak projeyi hayata geçirecek olan BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve projenin mimarı Salih Bezci kamuoyuna yazılı bir açıklama yaparak proje ile ilgili gelinen nokta hakkında bilgiler verdi.

BESA Grup’tan yapılan açıklama şöyle:

Yaklaşık yarım asırdır Başkent Ankara’ya ve Türkiye’ye yatırım yapan BESA Grup olarak Bodrum’un değerinin farkındayız ve bunu içselleştirdik. Bodrum, dünyanın en güzel sahil beldelerinden biri.

Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın Bodrum mimarisi konusundaki hassasiyetini gözeterek projeyi revize ediyoruz.

Revizyonu yaparken ruhsatta öngörülenin çok üzerinde bir iyileştirme yapacağız.

Revize ederken Tatil Evi satın alan müşterilerimizin haklarını da gözeteceğiz.

Projemiz 150 bin metrekare bir arazi üzerine oturmakta olup 300 Tatil Evi yapılacaktır. Yani bir Tatil Evine yaklaşık 500 metrekare yeşil alan düşmektedir.

Biz firma olarak insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltme misyonuyla hareket ederiz.

Bodrum’un doğasını ve eşsiz güzelliğini yaşatmak hep birinci öncelik olacak. Tüm Türkiye görecek ki The BO Viera tüm hassasiyetleri sergileyen doğaya saygılı nadide bir proje olacaktır.

Bu süreçte en kısa zamanda yapılan çalışmaları telafi edeceğiz. İşimizin başındayız.


Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2019, 17:53
YORUM EKLE