Elektrik fiyatlarında indirim ne zaman yapılacak

Son yılların en fazla şikayet edilen kurumların başında gelen elektrik kurumu sürekli zam yapılması vatandaşları isyan ettirdi ve bununla ilgili açıklama yapan Numan Kurtulmuş biraz sabır diyerek yüzde 25 ucuzlatma yapılmasını bekliyoruz dediler.

Elektrik fiyatlarında indirim ne zaman yapılacak

Kilis’te düzenlenen bir programa katılan Ak Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, elektrik fiyatlarında yüzde 25 ucuzlatma olabileceğini söyledi.

Kurtulmuş, açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı:

“İlk önce 150 kilovat olan tüketim, Cumhurbaşkanımız tarafından 210’a çıkarılmıştı. Belki önümüzdeki günlerde daha ileri çıkabilir. Türkiye ortalamasının ev başına 250 kilovat saat olduğunu biliniyor. Bu konuda çalışmalar yapılıyor. İnşallah, elektrik fiyatlarında ortaya çıkan fahiş fiyatların daha aşağıya çekilmesi, böylece vatandaşlarımızın hayat pahalılığı ve enflasyon karşısında ezdirilmemesi için adımlar atılacaktır.”

Emlak Haberi

Emlak haberleri , Yeni satışa Çıkan Konut Projelerini, Sektörel haberleri ,Emlak rehberi , Emlak Analizleri yaparak sektöre yön veren emlak haberciliği yapıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE