Wanda Vista İstanbul, Çin Basınında Geniş Yer Buldu

Kapılarını Ağustos ayında İstanbul’da açan, dünyanın ve Çin'in önde gelen değerli varlık yönetim şirketlerinden Wanda Hotels & Resorts'un yurt dışında işlettiği ilk oteli Wanda Vista İstanbul, Çin basınında geniş yankı uyandırdı. Wanda Vista İstanbul’un açılış müjdesine geniş yer veren Çin basını, Wanda Group’un Çinli otel markalarının yurt dışına açılması için önemli bir kilometre taşı olduğunun altını çizdi.

Wanda Vista İstanbul, Çin Basınında Geniş Yer Buldu
banner112

Dünyanın ve Çin’in önde gelen değerli varlık yönetimi şirketi Wanda Hotels & Resorts’un Wanda Vista İstanbul yatırımı, Çin basınında heyecan yarattı. Çin basını özellikle Wanda Vista İstanbul’un küresel turizm endüstrisinin neredeyse durduğu ve otel endüstrisinin ciddi şekilde etkilendiği salgın süresince, sektörün salgın sonrası toparlanması için umut ateşini tutuşturduğunu ve otel endüstrinin geleceğine umut ışığı olduğundan bahsetti.

Wanda Hotel & Resort Başkan Yardımcısı Bay Dong Ju, dünyanın dört bir yanından gelecek konuklara Çin estetiğini sunacak olan Wanda Vista İstanbul için, “Çinli bir varlık yönetim şirketi olarak, yurt dışındaki ilk lüks oteli açmaktan ve otel sektöründe uluslararası alanda iş insanları ile çalışmaktan onur duyuyoruz. Ayrıca Çin misafirperverliğini somutlaştırmak ve farklı kültürden insanlara tanıtmak için dünyanın dört bir yanından gelecek misafirlerimizi dört gözle bekliyoruz" dedi.

Wanda Hotels & Resorts'un Çin'deki en güçlü turizm girişimi Wanda Vista'nın ilk yurt dışı projesi Wanda Vista İstanbul’un rezidansları, 320 oda ve daire seçenekleriyle lüks bir evin konforunu, üst düzey bir otelin üstün hizmet ve olanaklarıyla birlikte sunuyor. Wanda Vista İstanbul, ocak ayında rezidanslarına ek olarak 127 otel odası ile İstanbul turizmine değer katmaya devam edecek. Wanda Vista İstanbul bar, balo salonu, restoran ve ilerleyen zamanlarda faaliyete geçecek olan Çin restoranı, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor/fitness merkezi, buhar odası, Türk hamamı, sauna, masaj odaları ve otopark olanaklarıyla benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. 

Modern ve lüks binaları ile hızla gelişen bir bölge olan Basın Ekspres’te yer alan Wanda Vista İstanbul, ana otoyol bağlantıları arasında yer alarak toplu taşıma araçları ile de kolay erişim imkânı sunuyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları, TEM ve E-5 gibi ana arterler, metro ve metrobüs gibi toplu ulaşım alternatifleri ile yoğunlaşan bir bölgede olan Wanda Vista İstanbul, İstanbul Havalimanı’na en yakın otellerden biri olma özelliği ile öne çıkıyor.

Dalian Wanda Group hakkında

2007 yılında kurulan Wanda Hotels & Resorts, otelcilik alanındaki temel yetkinliği ile dünyanın en değerli varlık yönetimi şirketlerinden biridir. Yenilikçi ve köklü bir marka olan Wanda Vista vizyonunu önce insan; tüm paydaşlara ve müşterilere bağlılık olarak belirlemiştir. Wanda Hotels & Resorts, dünyadaki “tek durak çözüm” otel şirketlerinden biri olarak şu anda portföyünde yedi markayı yönetiyor: ultra lüks marka Wanda Reign, lüks marka Wanda Vista, premium marka Wanda Realm, üst ölçekli yaşam tarzı markası Wanda Yi, seçkin hizmet markası Wanda Jin ve birinci sınıf orta ölçekli marka Wanda Moments ile orta ölçekli marka Wanda Yue. Wanda Hotels & Resorts şu anda 91 otelin sahibi veya işletmecisidir ve yapım aşamasında olan 180'den fazla oteli bulunmaktadır. Bu yapılar, dünya çapında 180'den fazla destinasyonu kapsamaktadır.

Haber Editörü

YORUM EKLE