Mett Hotel & Beach Resort Bodrum, Yeniden Yaşamı Kutlamaya Davet Ediyor!

Sunset Hospitality Group markası METT Hotels& Resorts’un Türkiye’deki ilk oteli METT Hotel & Beach Resort Bodrum, 23 Nisan 2022’de tekrar kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Mett Hotel & Beach Resort Bodrum, Yeniden Yaşamı Kutlamaya Davet Ediyor!

Dünyanın önde gelen turizm ve eğlence yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group’un markası METT Hotels&Resorts’un Türkiye’de geçen yaz açtığı ilk oteli olan METT Hotel & Beach Resort, Bodrum, misafirleriyle birlikte yaşamı kutlayacak ve paylaşacak olmanın heyecanını yaşıyor. 

Condé Nast Traveller Middle East edisyonu Okur Ödülleri kapsamında, “2021’in En İyi Yeni Uluslararası Oteli” de seçilen METT Hotel & Beach Resort, Bodrum Marina’dan yalnızca birkaç dakika uzaklıkta, büyüleyici manzarası ile konuklarına unutulmaz anlar yaşatacağı yeni sezonunu 23 Nisan’da açmayı planlıyor. 

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alan METT, sosyalleşmenin ve eğlencenin tüm deneyimin merkezinde yer aldığı bir yaşam tarzı sunan rafine, zarif ve rahat bir otel koleksiyonu olarak yerini almaya devam edecek.

METT Hotel & Beach Resort, bünyesinde yer alan uluslararası İtalyan konseptli restoranı Isola Manzara Gardens ve alışılmış ‘beach club’ konseptini sarsan FOLIE Restaurant & Sea’nin yanı sıra en iyi Türk hamamı deneyimini ve aromaterapiden Thai masajına kadar birçok seçenek sunan MOI Spa merkezi ile de Bodrum severlerin 2022 sezonunda vazgeçilmez durağı olmaya aday. 

METT Social Living’in sunduğu güzellikleri birlikte kutlamak ve keşfetmek!

Bodrum’un en güzel plajlarından birinde, masmavi denizi ile FOLIE Restaurant & Sea, alışılmış ‘beach club’ konseptini adeta sarsıyor. Fransızca'da 'delilik' anlamına gelen FOLIE’nin benzersiz konsepti, iki eşsiz deneyim ile tanımlanıyor; yükseltilmiş şezlong platformu ve şık Güney Akdeniz açık hava restoranı ile METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un kartpostal güzelliğindeki Akdeniz yaşam tarzını yansıtan ortamı ile kusursuz şekilde harmanlanıyor. Zarafet ve eğlencenin taze mutfak deneyimleri, canlı müzik karışımları ve canlı eğlence ile buluştuğu FOLIE, yeni yaz sezonunda sizleri karşılamaya hazır.

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un  bünyesinde yer alan, ezber bozan bir diğer lokasyon ise günün her saatinde dinlenmek ve sosyalleşmek için bir ortam sunan şık ve rahat bir İtalyan restoranı Isola Manzara Gardens. Dünyanın dört bir yanından İtalya'nın zengin yemek ortamından ilham alan Isola'nın menüsü, İtalyan klasiklerini modern ve modaya uygun bir yaklaşımla yeniden ziyaret ediyor. Misafirlerine kendi yorumu ile sofistike Akdeniz mutfağını sunan Isola, METT Hotel & Beach Resort’ta eşsiz Bodrum ve Bodrum Kalesi manzarası ile bu yazın vazgeçilmez adresi olacak.          

Eşsiz lezzetleri ve mükemmel atmosferi ile METT Hotel & Beach Resort Bodrum, konuklarının sakinlik arayışını MOI Spa ile karşılıyor. 850 metrekarelik bir alanda, uzmanlar, tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak zihninizi ve bedeninizi yatıştırmak, şımartmak, stres atmak veya canlandırmak için tasarlanmış en iyi kaplıca tedavisini seçmenize yardımcı oluyor. Tuz odası, Buhar odası, Sauna ve ısı kontrollü havuzun da mevcut olduğu MOI Spa, bu yaz sezonunda sizi rahatlatmak ve keyfinizi maksimize etmek için kapılarını yeniden açıyor. 

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, konuklarını 23 Nisan tarihi itibariyle METT Social Living’in sunduğu güzellikleri birlikte kutlamaya ve keşfetmeye davet ediyor. 

METT HOTEL & BEACH RESORT, BODRUM

METT Hotel & Beach Resort Bodrum, Bodrum Marina’dan sadece birkaç dakika uzaklıkta, önünde apansız uzanan Ege’nin masmavi suları ile demir atan tekneler ve Güney kıyılarının keyfini çıkaranlar için benzersiz bir ortam sunan Haremtan Koyu’nda yer alıyor. 

Zarif ve özenle tasarlanan 72 oda, 31 adet suite loft ve villası ile METT Hotel&Beach Resort konuklarına benzersiz bir deneyim sunuyor. Geniş teraslı loftların yanısıra, kendine özel havuzlu villaların yer aldığı otelde ayrıca, bir adet kapalı, bir adet infinity havuz, iki geleneksel Türk hamamı, MOI SPA ve RAISE Fitness&Wellness merkezleri de bulunuyor.

Oteldeki, uluslararası restoran konseptlerini dünya çapında hizmet kalitesiyle sunan, zengin bir yeme-içme ve eğlence anlayışı yer alıyor. Deniz kenarında, Bodrum atmosferinde sunulan provensal deneyimden modern İtalyan mutfağına kadar METT Hotel & Beach Resort Bodrum, kentteki yeme-içme sahnesini yeniden şekillendiriyor. 

METT Social Living Hakkında

METT Social Living yaşamın sunduğu güzellikleri kutlayan Akdeniz’in rüya gibi noktalarından modern minimalist tasarıma, telaşsız hizmet tarzından içten bir eğlenme arzusuna kadar tüm karakterinde Akdeniz’in sade ve neşeli yaşam tarzından ilham alan konaklama ve yeme-içme deneyimleri sunarken sosyal hayatı tüm bunların kalbine yerleştiren bir marka. www.mettsocialliving.com 

METT’in Kökeni: METT'in en büyük ilham kaynağı, Akdeniz yaşamının basit, dengeli mutluluğudur. Yer aldığı konum, güneşin dünyanın başka hiçbir yerinde doğmadığı güzellikte doğduğu ve toprağın, kayaların, suyun ve bitki örtüsünün karışımı, her fırsatta kartpostal değerinde manzaralar yaratır. Tüm bu unsurlar METT'in görsel kimliğinde yer almaktadır.

                                                                         

TOPRAK                                    BİTKİ ÖRTÜSÜ                        GÜNEŞ                                             SU

Sunset Hospitality Group Hakkında

2011 yılında kurulan Sunset Hospitality Group, uluslararası markalar ile gerçekleştirdiği iş birlikleri ve projeler ile, öncü restoran ve konaklama konseptleri geliştirerek dünya çapında benzersiz deneyimler sunan bir yatırım şirketidir. Benzersiz hizmet anlayışı ile yenilik ve kaliteye her zaman bağlı olan Sunset Hospitality Group bünyesinde, SUSHISAMBA, DRIFT Beach, Azure Beach, Ammos, Black Tap ve Luigia gibi markalar yer alıyor. www.sunsethospitality.com 

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE