Kızılbük GYO Halka Arz Edildi

Sinpaş’ın gayrimenkul geliştirmedeki yarım asra yaklaşan deneyim ve gücünü de arkasına alarak Kızılbük GYO ile turizm sektörüne yenilikler katarak büyüteceğimiz, ülkemiz turizm sektörünün gelişmesine ve çeşitlendirilmesine katkı sunacağımız yeni bir döneme giriyoruz.

Kızılbük GYO Halka Arz  Edildi
banner80

Sunduğu özgün konsept ile turizm ve devre mülk alanında faaliyet gösterecek Kızılbük GYO şirketimiz niş bir pazar olan Termal, Devre mülk, Otel, Termal SPA karmasının bir arada olduğu yatırımlar yaparak Türkiye’de ve dünyada özgün, zincir bir marka inşasının temellerini atıyor.

Kızılbük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik’in ev sahipliğinde; Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdürü Bülent Sezgin ve Kalkınma Yatırım Bankası Genel Müdür Yardımcısı Seçil Kızılkaya Yıldız’ın katılımıyla Kızılbük GYO ile ilgili bilgilerin verileceği ve halka arz detaylarının aktarılacağı “Kızılbük GYO Halka Arz ” basın toplantımızın canlı yayını 28 Temmuz Çarşamba günü Halka arzı gerçekleşti.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2021, 10:48

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE