Divan otelleri sağlık çalışanlarına ücretsiz!

Koç Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Divan Grubu, Şişli’deki Divan İstanbul ve Divan İstanbul City otellerini sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak açtığını duyurdu. “Divan Grubu olarak, bu olağanüstü zor günlerin neferi olan sağlık çalışanlarımızın yanındayız ve onlara minnettarız.

Divan otelleri sağlık çalışanlarına ücretsiz!

Koç Holding bünyesinde faaliyetlerine devam eden Divan Grubu, Şişli’deki Divan İstanbul ve Divan İstanbul City otellerini sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak açtığını duyurdu.

“Divan Grubu olarak, bu olağanüstü zor günlerin neferi olan sağlık çalışanlarımızın yanındayız ve onlara minnettarız. Ülkemize ve toplumumuza karşı duyduğumuz sorumluluğun bilinciyle Divan İstanbul ve Divan İstanbul City otellerimizi sağlık çalışanlarımızın hizmetine sunuyoruz.

Sürecin başından itibaren uyguladığımız tüm dezenfeksiyon süreçlerini ve tedbirlerini en üst seviyede uygulamaya devam edeceğiz. Tüm çalışma arkadaşlarımızın ve misafir edeceğimiz sağlık çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği en önemli önceliğimizdir.

Birlikte #iyileşeceğiz.“

Koç Holding şirketlerinden Ford Otosan da Türkiye’nin yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelesine katkı sunmak için sağlık çalışanları için tasarımını tamamladığı yüz maskelerini üretmek için harekete geçti.


Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2020, 10:30
banner79
YORUM EKLE