Yıldızı Yasemin Özilhan Baş Döndüren Fiyata Tiny House Aldı!

Ünlü isim Yasemin Özilhan, otellerde konaklamaktan sıkılınca tiny house akımına katıldı.

Yıldızı Yasemin Özilhan Baş Döndüren Fiyata Tiny House Aldı!
banner112

Bir döneme damgasını vuran Doktorlar dizisiyle ünlenen ve evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan, ışıltılı yaşantısıyla sık sık gündeme geliyor. Son dönemde eşi ile karavan tatili yapan Özilhan, otellerde kalmak istemedikleri için kesenin ağzını açarak yüksek bir tutara tiny house satın aldı.

ÖZİLHAN AİLESİ TİNY HOUSE SATIN ALDI!

İş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakan ve lüks yaşantısıyla gündemden düşmeyen Yasemin Özilhan, tatil yapmak için lüks yatları ve Bodrum'a yakın olan Kaplankaya'daki villalarını tercih ediyordu. 

Pandemi döneminde izole bir yaşam sürebilmek için lüks karavanlarıyla tatil yapan Özilhan ailesi, daha önce 400 bin TL'ye aldıkları karavanları ile şehir şehir gezerek tatilin tadını çıkarıyordu.

Özilhan ailesi son dönemde oldukça popüler olan tiny house akımına katılarak, yaklaşık 500 bin liraya 'Tiny house' satın aldı. Sosyetik çift, lüks otellerden vazgeçerek artık yaz tatillerini yarım milyona aldıkları tiny houselarında geçirecekler. 

Öte yandan eski oyuncu Yasemin Özilhan, magazin gündeminde sık sık satın aldığı lüks eşyalar ve bakım ürünleri ile gündeme geliyor. Zengin bir ailenin mensubu olan Özilhan, bu kez de yarım milyonluk tiny house satın alarak hem emlak hem de magazin gündemine oturdu.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2022, 23:54

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE