Şeffaf Oda'nın Keyfi; Burnley Koleksiyonu

Estetik, konfor ve kalite çizgisinden ödün vermeyen Bilkent Holding Sanayi ve Ticaret Şirketleri arasında bulunan Tepe Home, ekranların en beğenilen kültür sanat programı Şeffaf Oda’nın konuklarını ağırlıyor… Tepe Home’un şehir hayatını tamamlayan ve mekanlara konfor ve kişisel detaylar katan özel koleksiyonlarından biri olan Burnley, Güneri Civaoğlu ev sahipliğinde birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor.

Şeffaf Oda'nın Keyfi; Burnley Koleksiyonu
banner112

Estetik, konfor ve kalite çizgisinden ödün vermeyen Bilkent Holding Sanayi ve Ticaret Şirketleri arasında bulunan Tepe Home, ekranların en beğenilen kültür sanat programı Şeffaf Oda’nın konuklarını ağırlıyor…

Tepe Home’un şehir hayatını tamamlayan ve mekanlara konfor ve kişisel detaylar katan özel koleksiyonlarından biri olan Burnley, Güneri Civaoğlu ev sahipliğinde birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Tüm mekanlara özel kombinlenebilen Burnley ile Şeffaf Oda ekranlarından evlere konuk olan Tepe Home, yaşam alanlarına doğadan ilham alan sıcak dokunuşlar katıyor. Şeffaf Oda’nınve İstanbul’un eşsiz atmosferi ile birleşen Burnley Modüler Koltuk takımı farklı renk kumaşlarla ve özgün aksesuarla kombinlendiğinde her stile uyan farklı bir mekan algısı da sunuyor. 

Kombinini tasarla

Modüler bir koltuk anlayışı, her zevke ve dekora uygun kumaş seçenekleri ile modern dokunuşu ve şıklığı bir arada sunan Burnley Koleksiyonu, Tepe Home’un şehir hayatını tamamlayan ve mekanlara konfor ve kişisel detaylar katan özel serilerinden biri olarak ürün gamında yerini alıyor. İstenildiği gibi kombinlenebilen modülleri, oturma alanlarının özgürce dekore edilebilmesine imkân tanıyor.

Burnley modülleri ile istenilen büyüklükte köşe koltuk takımları oluşturabileceği gibi küçük metrekarelere uygun kombinler de uygulanabiliyor. Tepe Home’un farklı renk ve desenlerdeki kırlentleri, aksesuar, aydınlatma ve sehpa kombinleri ile tamamlanarak göz alıcı bir görünüme kavuşan koleksiyon, dilediğiniz dekorasyon bütünlüğünü yakalamanızı sağlıyor. Projelendirilebilen bir takım olma özelliği ile mimarların da ilgisini çeken bu ürün, şık ve konforlu tasarımı ve Tepe Home kalitesi ile sıcak yaşam alanlarının odağı oluyor.


Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2020, 10:40
YORUM EKLE