Kibariye'nin Bodrum'daki villası mahkeme kararıyla satıldı

Şarkıcı Kibariye'nin, 3 yıl önce Bodrum'daki villasını iş insanı Sebahattin Girgin'e 4.5 milyon liraya sattıktan sonra evi başka kişilere kiraladığı ve yakın zamanda da tekrar başka bir kişiye sattığını ortaya çıkmıştı.

Kibariye'nin Bodrum'daki villası mahkeme kararıyla satıldı

İş insanı, bunun üzerine Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık'tan davacı olmuştu. Şimdi ise yeni bir gelişme yaşandı. O villanın satışı, mahkeme kararıyla yapıldı.

Kibariye'nin, borçları yüzünden satışa çıkarmak zorunda kaldığı villayı İş insanı Sebahattin Girgin almıştı. İş insanı Sebahattin Girgin, 2019 yılında 4.5 milyon liraya aldığı villanın Kibariye ve eşi Ali Küçükbalçık tarafından bir başkasına da satıldığını öne sürerek 'dolandırıcılık' iddiasıyla mahkemeye başvurmuştu. O olay villa ile ilgili gelişme yaşandı.

'TAPUYU VERMEK ZORUNDA'

2 yıldır söz konusu villada oturduğunu söyleyen Girgin, evin kendinden habersiz kiraya verildiğini ve birçok kez de emlakçılar tarafından satılmak üzere müşteri getirildiğini öne sürdü. Girgin kendi dışında 1 ay önce başka birini daha dolandırdıklarını iddia ederek "Emlakçı bir arkadaşa da 5 senelik kira kontratı yapmışlar. 130 bin lira para almışlar. Suç duyurusunda bulundum. Şu anda tapu bende değil, resmi olarak tüm evraklarım var, tapusunu da mecbur vermek zorunda kalacaklar" şeklinde konuşmuştu.

Kibariye'nin Yalıkavak'taki villasını 2019 yılında satın alan iş insanı Sebahattin Girgin, Yeni Asır'dan Tuba Ayhan'a 2 yıldır tapuyu almak için uğraştığını söylemişti. Bu süreçte Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık tarafından evinin 2021 yılında bir başkasına daha satıldığını öğrenen Girgin, Kibareye'nin 2 yıl içerisinde evi 300 bin liraya ve daha sonra 130 bin liraya 2 kez kiraya verdiğini iddia etmişti.

Bodrum Satılık Villa İlgili Haber Detayları Haberimizde Bulacaksınız.

Villanın satışı, mahkeme kararıyla yapıldı. Hürriyet'in haberine göre; Villayı ikinci olarak sattıkları diğer isim Ahmet Serin'di. 15 milyon liralık satış sonrası evin yeni sahibi davada da adı geçen Ahmet Serin oldu. Satıştan Kibariye ve eşine düşen payın ise küçük bir miktar olduğu söyleniyor.

Öte yandan ünlü sanatçı bir dönem eşinin borçları yüzünden, "Ali'nin kumardan, ticari hayatından borçları olabilir. Oynamıştır, geçti bitti. O, benim kocam. Para yine kazanılır. Ama ailede sağlık, huzur ve mutluluk hepsinden önemlidir." ifadelerini kullanmıştı.

Emlak Haberi

Emlak haberleri , Yeni satışa Çıkan Konut Projelerini, Sektörel haberleri ,Emlak rehberi , Emlak Analizleri yaparak sektöre yön veren emlak haberciliği yapıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE