Elite Concept'te Dünya Kadınlar Günü'ne Özel İndirim

İnşaat sektöründe 28 yıldır başta İstanbul olmak üzere yaşama değer katan projeler inşa eden Şua İnşaat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Mart ayı boyunca geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. Konut sahibi olmak isteyen tüm kadınlara yüzde 20 indirime ek 8-15 Mart tarihleri arasında 8 bin TL ekstra indirim uygulayan Şua İnşaat, aynı zamanda 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade seçeneğini sunuyor.

Elite Concept'te Dünya Kadınlar Günü'ne Özel İndirim
banner112

İnşaat sektöründe 28 yıldır başta İstanbul olmak üzere yaşama değer katan projeler inşa eden Şua İnşaat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Mart ayı boyunca geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. Konut sahibi olmak isteyen tüm kadınlara yüzde 20 indirime ek 8-15 Mart tarihleri arasında 8 bin TL ekstra indirim uygulayan Şua İnşaat, aynı zamanda 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade seçeneğini sunuyor.

Yaşamın başladığı ve hemen teslim, hemen tapu özelliğiyle avantaj sağlayan Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uygulanıyor. Dünyaca ünlü camlarla dizayn edilen sıra dışı cephe mimarisi, daireleri çevreleyen balkonları, aidatları azaltan doğaya dost akıllı ev konsepti, açık teras bahçeleri, özel tasarım mobilya, kapı, granit ve pencere sistemleri gibi pek çok özelliği ile bölgenin prestijli sembol projesi olarak öne çıkan Elite Concept, bir yanda adalar, deniz ve tarihi yarımadanın göz alıcı siluetini diğer yanda Çamlıca’yı gören İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla dikkat çekiyor.

Şua İnşaat, “Yaşamın merkezinde, İstanbul’un ortasında” yepyeni ve elit bir konsept söylemi ile hayata geçirdiği Elite Concept’te 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel yeni bir kampanya başlattı. Mart ayı boyunca konut sahibi olmak isteyen tüm kadınlara yüzde 20 indirime ek 8-15 Mart tarihleri arasında 8 bin TL ekstra indirimin uygulandığı Elite Concept’te, aynı zamanda 36 ay sıfır faiz ve 0,69 banka kredi faiz oranıyla 120 aydan 180 aya kadar vade seçeneği sunuluyor. Ayrıca kişiye özel ödeme planı da uygulanıyor. Yaşamın başladığı ve hemen teslim, hemen tapu özelliğiyle dikkat çeken Elite Concept, 24 katlı 3 blokta 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli büyüklük ve özellikte 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor. Eğlence, kültür, alışveriş, yatırım ve hayatın tam merkezindeki konumu ve İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla kadınlardan yoğun ilgi gören Elite Concept, kısa vadede yüksek kazanç vadediyor.

Farklı ulaşım alternatiflerinin kesişim noktasında

Kara, deniz, hava yolu ve raylı sistem gibi pek çok farklı ulaşım alternatifinin kesişim noktasında yer alan Elite Concept; düzenli ve yenilikçi şehircilik anlayışı ile Anadolu yakasının merkezi lokasyonları arasında öne çıkan, yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarının gözdesi Kadıköy Fikirtepe’de bulunuyor. E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alan Elite Concept yaklaşık olarak; Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy Vapur İskelesi’ne, Moda Sahili’ne ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika, Akasya AVM’ye 400 metre ve Emaar Square Mall'a ise 1 km mesafede konumlanıyor. Bunların yanı sıra çevresinde birçok eğitim kurumu ve hastane yer alıyor.

Aidatları da azaltan doğaya dost akıllı ev konsepti 

Akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıran Elite Concept, doğaya dost sürdürülebilir bir yaklaşımla planlandı. Projedeki tüm peyzaj alanlarının sulaması ve klozet rezervuarlarında kullanılacak su ihtiyacı; banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan sular ve yağmur sularının arıtılmasıyla elde edilen gri su arıtma sistemi ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için de güneş panelleri sayesinde güneş enerjisinden yararlanılıyor. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarrufla, işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesi ve aidatların azaltılması hedefleniyor.

Bölgenin kendi içinde açık teras bahçeleri olan ilk projesi

Yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrılan Elite Concept’in sosyal tesisleri içinde; kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness center, cafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark yer alıyor. Ayrıca bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan ilk projesi olma özelliğini taşıyor. Blok zeminlerinde yer alan çarşı caddedeki mağazaların ise giyimden gıdaya, eczaneden markete, banka şubelerinden ATM’lere kadar tüm önemli ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanması planlanıyor. 

Dünyanın en yüksek kulelerinde kullanılan özel camlar

Yüzde 90 cam panoramik cephe mimarisi ile İstanbul manzarasını kesintisiz olarak izleyebilmeyi mümkün kılan projede, dünyanın en yüksek kulelerinde kullanılan Amerikan menşeli Guardian markasının reflekte camları tercih edildi. Güneşe karşı yüksek performanslı koruma imkanı tanıyan bu özel camlar, daire içlerinde ısı ve morötesi ışık artışına neden olabilecek güneş enerjisini en aza indirirken maksimum aydınlık sağlıyor. Daire içlerinin dışarıdan görünmesini önleyen camlar sayesinde perde kullanmadan günün her saatinde manzaranın keyfini çıkarmak mümkün. Projede ayrıca dairelerin etrafını çepeçevre saran balkonlar sayesinde her odadan balkona çıkış imkanı da bulunuyor. 

Özel tasarım mobilya, kapı, granit ve pencere sistemleri

Elite Concept’in mobilya, dolap, kapı, granit ve pencere sistemleri gibi pek çok detayı Şua Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Elite Design bünyesinde projeye özel olarak tasarlanıp üretildi. Yüksek kaliteye sahip özgün tasarımlarla donatılmış projede, standartlar kapsamında yeterli olan C-35 yerine deprem dayanımı daha yüksek olan C-45 beton kullanıldı.


Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2020, 11:31
YORUM EKLE