Topkapı 29 Projesi 16 Mayıs'da Lansmanı Gerçekleşecek

Akzirve Gayrimenkul olarak 30 yıldır sürdürdüğümüz Türkiye'deki yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Topkapı 29 Projesi 16 Mayıs'da Lansmanı Gerçekleşecek

Akzirve Gayrimenkul olarak 30 yıldır sürdürdüğümüz Türkiye'deki yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Zeytinburnu’ndaki eski Ambarlar arazisi üzerinde hayata geçirdiğimiz; yüksek tavanlı, balkonlu ferah konutların’’ cadde mağazalarının, ofislerin, yaşam ve alışveriş merkezleri ile dünyaca ünlü bir markanın işleteceği lüks otelin yer alacağı Topkapı 29 Projemize dair yatırımımız hızla devam ediyor. Sıra dışı mimarisi, yemyeşil parkları, sosyal ve kültürel zenginlikleriyle İstanbul'un tarihi semtlerinden Topkapı'da bambaşka bir yaşam sunan ve mega kentin kalbinde hayata geçen Topkapı 29 projemizi lanse ediyoruz.

İhtişamlı tarihinden aldığı ilhamla geleceği kucaklayan bir imza olarak gördüğümüz projemizin lansman töreninde siz değerli basın mensubu dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Tarih: 16 Mayıs Pazartesi

Saat: 10:30-12:00

Yer: Topkapı 29 (Seyitnizam Mahallesi Mevlâna Caddesi, Osmaniye Kavşağı Zeytinburnu)

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE