Tema İstanbul 2’de ön satışlar başladı.

Mesa, Artaş, Kantur – Akdaş Ortaklığı’nda hayata geçirilen Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul’un ikinci etabı Tema İstanbul 2‘de dairelerin lansman öncesi ön satışları başladı.

Tema İstanbul 2’de ön satışlar başladı.
banner80

Projeyi merakla bekleyenler ve Tema İstanbul 2’ye büyük ilgi gösteren konut alıcıları, projenin satış ofisinde yoğunluklar oluşturdu. 15 Aralık 2021 çarşamba günü düzenlenecek basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılacak olan projede lansman satışları da başlayacak. Proje ile ilgili kat planları, satış fiyatları, ödeme koşulları, teslim tarihi, sosyal donatı alanları ve proje özellikleriyle ilgili tüm detaylı bilgiler aynı gün belli olacak.

Radisson Blu Hotel, Vadistanbul’da düzenlenecek basın toplantısına; Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, ve Kantur&Akdaş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kantur ev sahipliği yapacak.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE