Swissôtel Residences Çeşme, Görücüye Çıkıyor

Çeşme’nin ikonik yapısı Sheraton Çeşme, Swissôtel Çeşme olarak yepyeni bir kimliğe kavuşurken dünyanın en özel plajı Ilıca’da yeni bir yaşamın kapısı aralanıyor.

Swissôtel Residences Çeşme, Görücüye Çıkıyor
banner80

Swissôtel Residences Çeşme Üç farklı özellikte yapı içinde 110 özel rezidanstan oluşan, Çeşme’nin ilk ve tek markalı rezidans projesi Swissôtel Residences Çeşme, Miray İnşaat, Dilek Holding ve ZA Madencilik olmak üzere üç büyük yatırımcıyla yeniden yükseliyor.

Dünyanın en ilgi çekici plajlarından biri olan Ilıca sahilindeki konumu, göz alıcı peyzajı ve otel konforu sunan sosyal alanları ile dört mevsim ayrıcalıklı yaşamı Swissôtel ayrıcalıklarıyla yaşatacak olan projenin tüm detaylarının paylaşılacağı basın lansmanı 14-15 Eylül tarihlerinde konaklamalı düzenleyecek basın lansmanı ile görücüye çıkacak.

 Miray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haydar İnaç, Dilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı İskender Dilek ve ZA Madencilik Yönetim Kurulu Üyesi Sabit Aydın ve Accor Ticaret Başkanı Yiğit Sezgin ev sahipliğinde  gerçekleşecek basın lansmanı ile proje tanıtımı yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2021, 20:13

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE