Şimdi Artık Aklını Kullanma Vakti!

Aşçıoğlu imzalı yeni yaşam projesi Selenium Park, lansman kampanyasıyla, akıllı bir yatırım için “En Güvenli Liman Konut” söylemiyle yola çıkıyor.

Şimdi Artık Aklını Kullanma Vakti!
banner112

Ön satış kampanyasında geniş aile yapısına sahip, yaşam amaçlı konut alan, Zeytinburnu ve yakın bölgelerde işletmesi olan ve özellikle KOBİ’leri hedef kitle olarak belirleyen Selenium Park iletişim çalışmaları, lansman kampanyasıyla yeni bir hedef kitleyi daha kapsamına alıyor: Yüksek prim ve kira getirisi hedefleyen yatırımcılar

Yatırımcıların, birikimlerini değerlendirdikleri araçlar, bu dönemde özellikle küresel konjonktür ve pandeminin neden olduğu fiyat değişimlerinden olumsuz etkileniyor. Dalgalı performansa sahip yatırım enstrümanları, yatırımcısını yüksek riskli ve enflasyona karşı korumasız bir ortama sürüklüyor. Ekonomik belirsizlikler, yüksek enflasyon, yatırım piyasasındaki dalgalanmalar ve Ukrayna-Rusya savaşı gibi olumsuz gelişmeler yatırımcılar için adeta korkulu bir rüya haline gelmiş durumda... 

Şu an için Türkiye gayrimenkul sektöründe -özellikle İstanbul pazarı olmak üzere- arzın daralması ancak talebin aynı şekilde devam etmesi, kira fiyatlarının çok yükselmesi, satış fiyatlarındaki yukarı yönlü trendin devam etmesi gibi durumlar söz konusu… Bu duruma diğer yatırım araçlarının riskli yapısı da eklendiğinde, gayrimenkul yeniden en cazip yatırım araçlarından biri, başka bir deyişle ‘güvenli liman’ haline gelmiş durumda.

55 yıllık deneyimiyle Türkiye gayrimenkul sektöründe güvenin sembolü Aşçıoğlu, Selenium Park için hazırladığı yeni iletişim kampanyasında bu iç görüyü değerlendiriyor ve yeni hedef kitlesine, böyle bir ortamda “En Güvenli Liman Konut” çağrısı yapıyor.

Tailor İstanbul reklam ajansının imzasını taşıyan Selenium Park reklam filmi, ön satış reklam filminin devamı olarak kurgulandı. İlk filmde, projeden daire sahibi olarak hem yatırım, hem de yaşam anlamında memnun olan tekstil firması sahibi, bu kez ofisine gelen arkadaşına projeyi bir yatırım enstrümanı olarak tavsiye ediyor. Deneyimli tekstilci, herkes gibi özellikle enflasyona karşı hangi yatırım aracını kullanacağı konusunda kafası karışan arkadaşına “Şimdi artık aklını kullanma vakti” diye sesleniyor.

Selenium markalı projeleri ile İstanbul’un mimarisine yeni bir soluk kazandıran Aşçıoğlu, yeni projesi ile şehri ve doğayı bir araya getiren alternatif bir yaşam sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2022, 11:09

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE