Şaşmaz Kardeşlerin Avukatı, Fikirtepe Brooklyn Park'tan düşerek öldü.

Fikirtepe Necati Şaşmaz'ın ve şirket avukatının, kardeşi Raci Şaşmaz'ın yaptığı Brooklyn Park projesinden düşmesinin şokunu yaşıyor!

Şaşmaz Kardeşlerin Avukatı, Fikirtepe Brooklyn Park'tan düşerek öldü.

Kurdukları İnşaat Şirketleri nedeniyle geride binlerce mağdur bırakan Şaşmazlar'ın yasal takipleri hala devam ederken, bu şüpheli ölüm dikkat çekti. Bu ölümün firmanın Fikirtepe Kentsel Dönüşüm bölgesinde yaptığı ama bir çok eksikle bıraktığı projede olması dikkatleri üzerine çekti. Eski Gerede Belediye Başkanı Halil Alioğlu’nun oğlu Avukat Ersan Alioğlu Fikirtepe'de düşerek feci şekilde öldü. Eski dönem 1984 ve 1999 yılları arasında Gerede Belediye Başkanlığı yapmış olan Halil Alioğlu’nun oğlu Avukat Ersan Alioğlu Brooklyn park projesinde şüpheli ölümü dikkatleri çekti. İstanbul’da hukuk bürosu bulunan Ersan Alioğlu’nun cenazesi bugün 11:30 da Kitirler Mahallesinde bulunan evinin önünde kaldırılarak defnedilecektir. 


Kaynak: Fikirtepe Haber

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE