banner38

Özak GYO'nun Göktürk projesi satışa çıktı!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Göktürk projesi için düğmeye bastı. İstanbul'un gözde bölgelerinden Göktürk'te yükselen proje lansmana özel fırsatlarla satışa çıktı.

Özak GYO'nun Göktürk projesi satışa çıktı!

Özak GYO Göktürk projesi, Göktürk İstanbul Caddesi'nde hayata geçiriliyor. Proje İstanbul Zen Evleri'nin arkasında yer alıyor. 22 dönüm arsa alanı üzerinde yükselen projede toplam 157 adet konut bulunuyor.  Yatay mimari anlayışıyla inşa edilen Özak GYO Göktürk projesi 4 blok şeklinde yükseliyor. Projede 2 oda 1 salondan, 5,5 oda 1 salona kadar konut tipleri bulunuyor.

Her katta bahçe geniş peyzaj alanlarının yer aldığı Özak GYO Göktürk projesinin teslimleri 18 ay sonra yapılacak. Projenin sosyal alanları arasında basketbol sahaları, sauna, buhar odası, otopark bulunuyor. Özak GYO Göktürk projesinden konut sahibi olmak isteyenler peşin ya da kredili ödeme koşullarından yararlanabiliyor.

Konumuyla dikkat çeken proje Levent ve Maslak'a 15 dakika, İstanbul Havalimanı'na 10 dakika, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı metro hattı durağuna 2 dakika mesafede yükseliyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020, 18:44

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER