banner22

Ondörtüç Pendik'te teslimler başladı

İnsay Yapı'nın, Pendik'te hayata geçirdiği 'Ondörtüç Pendik' projesinde teslimler başladı. Projede daire fiyatları ise 285 bin TL'den başlıyor.

Ondörtüç Pendik'te teslimler başladı

İnsay Yapı'nın, Pendik'te hayata geçirdiği 'Ondörtüç Pendik' projesinde teslimler başladı. Projede daire fiyatları ise 285 bin TL'den başlıyor.


Sunduğu ödeme seçenekleriyle konut sahibi olmayı kolaylaştıran İnsay Yapı'nın Pendik’te hayata geçirdiği 'Ondörtüç' projesinde daire teslimleri başladı. 'Ondörtüç Pendik'te 68 ile 147 metrekare arasında değişen daire seçenekleriyle yatırımcılarının karşısına çıkan daire fiyatları ise 1+1'lerde 285 bin TL, 2+1'lerde 378 bin TL ve 3+1'lerde ise 547 bin TL'den başlıyor.

'Ondörtüç Pendik'te daire teslimlerinin başladığını belirten İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, 'Ondörtüç Pendik'ten ev almak isteyenlere mümkün olan her türlü kolaylığı sunduklarını hatırlatarak ödeme ve kampanya detaylarıyla ilgili bilgi verdi. Çulhalık "Bölgenin en kaliteli projesini hayata geçiriyoruz. Projemizde 1+1 dairelerin fiyatları 285 bin TL'den başlıyor. Hem birikimini değerlendirmek için hem de oturmak için projemize gelen müşterilerimize özel bir kampanya da yapıyoruz. Ev sahibi olmak isteyenler tapularını alarak 120 aya kadar banka kredisi veya 72 aya kadar firma bünyesinde ödeme seçeneklerini tercih ederek ev sahibi olabilirler" diye konuştu.'Ondörtüç Pendik' 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı 'Ondörtüç Pendik' sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkanının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo alanının tahsis edileceği projedeki mağaza ve restoranlar da site sakinlerine kendi kendine yetebilen bir yaşam alanı sunuyor.

Pendik'in merkezinde yer alan 'Ondörtüç', merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Teknokent'e de komşu olan proje ayrıca, bölgenin en büyük alışveriş merkezi Viaport’a da çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ulaşma imkânı sunuyor.

Proje, dört bir yanı sağlık kuruluşlarıyla çevrili ve özel hastanelerin yanı sıra Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 3 dakikalık mesafede yer alıyor. 'Ondörtüç Pendik', Sabiha Gökçen Havalimanı ile hızlı feribota ise 15 dakika ve eğitim kurumlarına da komşu olacak mesafede konumlanıyor.
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5