Montenegro’nun Yeni Yıldızı Bayview Hills Montenegro

Avrupa’nın gözde ülkesi Montenegro, son yıllarda en çok yatırım alan ülkelerden biri oldu.

Montenegro’nun Yeni Yıldızı  Bayview Hills Montenegro

Doğa harikası Dalmaçya kıyılarının en güneyinde kalan Balkanlar’ın bu küçük ülkesi, Adriyatik’e olan kıyısı, doğal ve tarihi güzellikleri ile kısa zamanda, tüm dünyadan turistlerin tercih ettiği lokasyonlardan biri oldu. Montenegro, sunduğu pek çok avantaj ile Türk yatırımcıların da gözdesi konumunda.

Maya Montenegro, Montenegro’da yatırım yapmak amacıyla kurulan bir Türk şirketi. Ongan İnşaat ve BHG Yapı iş birliği ile kurulan Maya Montenegro’nun ilk projesi Bayview Hills Montenegro için çalışmalara başlandı.

Başka Bir Rüya, Başka Bir Hayat

El değmemiş doğası ve muhteşem tarihi ile Montenegro’nun en gözde şehirlerinden Tivat’ta yükselen proje için gerekli tüm çalışmaları tamamlayarak inşaata başlayan Maya Montenegro Ceo’su Gani Uğur Bozel “Sadece bir konut değil, yeni bir hayat inşa ediyoruz” diyor.

Bayview Hills projesi için toplamda, yaklaşık 2,5 milyon Euro’luk bir yatırım gerçekleştireceklerini söyleyen Bozel “Bu proje ile, Maya Montegro’nun ortaklarının her biri geçmişten getirdikleri yurtdışındaki inşaat ve taahhüt deneyimlerini Avrupa’ya taşımış olacağız” diyor.

1+1 ve stüdyo şeklinde 52 daireden oluşan ve 3 blok üzerine kurulan Bayview Hills projesi “Lüks Servisli Apartman Kompleksi” olarak hizmet verecek. Bu konseptin dünya üzerinde çok yaygın olduğunu belirten Bozel, “Özellikle yaşamını Montenegro’da sürdürmeyi planlamayan yatırımcıyı korumayı amaçladığımız bu sistem ile hem ev sahiplerimiz diledikleri zaman dairelerini 5 yıldızlı otel hizmeti konforuyla kullanabilecekler hem de kullanmadıkları zaman Euro bazlı kiralayarak kar elde edebilecekler. Ayrıca bu sistem ile yatırımcıya, yatırım aşamasında, şerefiye bedelini ortadan kaldırarak somut bir fayda sağlamış oluyoruz.” diye konuştu.

Avrupa’nın Gözde Şehirlerine Komşu Olun

Bayview Hills Montenegro, Avrupa'nın en lüks lokasyonlarından biri olan Porto Montenegro ile UNESCO koruması altındaki tarihi eski Kotor şehri arasında mükemmel bir konumda inşa ediliyor.

Avrupa ve Balkan ülkelerine yakınlığı ile karlı bir yatırım olan Bayview Hills projesi, Adriyatik’le bütünleşen sonsuzluk yüzme havuzu, 7/24 resepsiyon ve güvenlik hizmeti, spor salonu, spa’sı, saunası ve kapalı otoparkı ile göz dolduruyor.

Uluslararası Tivat havaalanına sadece 4 km uzaklıkta yer alan Bayview Hills, Adriyatik’in incisi Dubrovnik’e sadece 1 saatlik mesafede konumlanıyor.

Vize Yok, Çalışma İzni Kolay

Montenegro’nun 90 günü aşmayan ziyaretlerde vize istemediğini hatırlatan Maya Montenegro Ceo’su Gani Uğur Bozel, “Montenegro’da yaşamla ilgili bir diğer önemli ayrıntı da şirket kurma, çalışma izni ve çalışma izni alma gibi süreçlerin ülkeye gelenler için kolay ve hızlı bir şekilde ilerlemesidir.” diye konuştu.

Dinlenmek ve günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak isteyenlerin cazibe merkezi haline gelen Montenegro, eşsiz doğası ve sunduğu fırsatlar ile yatırım yaparken keyifli bir deneyim yaşamanızı bekliyor. Avrupa’nın en yeşil bölgelerinden biri olan Karadağ’da oturma izni alarak ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın.

Bayview Hills Montenegro ile güvenli bir yatırım yaparak huzur ve mutluluğunuzu Avrupa sokaklarına taşıyın!

Maya Montenegro Hakkında

MAYA Montenegro Construction and Investment, merkezi İstanbul'da bulunan ve dünyanın farklı ülkelerinde faaliyet gösteren ONGAN İNŞAAT ve Antalya merkezli BHG Yapı'nın iştirakidir.

ONGAN İNŞAAT

2012 yılında kurulan Ongan İnşaat, başta Orta Doğu olmak üzere yurt dışında büyük inşaat ve elektrik taahhüt projeleri gerçekleştiren bir mühendislik ve uygulama şirketidir. 2012 yılında Afganistan'da macerasına başladı ve Irak'ta devam etti. 2014 yılı itibariyle yerli projelerde inşaat ve elektrik müteahhitlik sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Bugüne kadar 33 büyük ve küçük proje teslim etti. Ongan İnşaat, kullanıcı ve insan odaklı tasarımlar yapmakta ve müşteri bütçesi için en uygun üretim modelini gerçekleştirmektedir.

BHG İNŞAAT

2013 yılında Antalya'da sektördeki mühendisler tarafından kurulmuştur. Kaliteyi, estetiği ve konforu en üst seviyeye getirerek, seçkin bir mimariyle yeniden şekillenen lüks kavramına farklı bir bakış açısı getirdi. Antalya'da bugüne kadar 24 konut projesi tamamlandı.

BHG YAPI, uzman teknik kadrosu, profesyonel ve çağdaş analitik ekibi ile daha konforlu ve çağdaş bir yaşam sunan projeler geliştirmeye, uygulamaya devam ederek inşaat sektöründe sağlam bir yer edinmiştir.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 12:42

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE