Konut yönetiminde yeni trend: Entegre Yönetim Sistemi

İŞ GYO ve NEF projesi inistanbul’u ATALIAN yönetecek Günümüzde tek bloklu apartmanların yerini yüzlerce daireden oluşan siteler, belirli süreliğine seçilen yöneticilerin ve apartman görevlilerinin yerini ise profesyonel tesis yönetim firmalarının donanımlı çalışanları aldı. İŞ GYO ve NEF ortaklığı ile Topkapı’da hayata geçirilen İnistanbul projesinin tüm yönetimsel ihtiyaçları, 2013’te Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan ATALIAN Global Services tarafından karşılanacak.

Konut yönetiminde yeni trend: Entegre Yönetim Sistemi
İŞ GYO ve NEF projesi inistanbul’u ATALIAN yönetecek

Günümüzde tek bloklu apartmanların yerini yüzlerce daireden oluşan siteler, belirli süreliğine seçilen yöneticilerin ve apartman görevlilerinin yerini ise profesyonel tesis yönetim firmalarının donanımlı çalışanları aldı. İŞ GYO ve NEF ortaklığı ile Topkapı’da hayata geçirilen İnistanbul projesinin tüm yönetimsel ihtiyaçları, 2013’te Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan ATALIAN Global Services tarafından karşılanacak.İnistanbul yönetimi ATALIAN’a emanet

Topkapı’da inşa edilen İnistanbul projesi, 4 kıtada 30’dan fazla ülkede tecrübeye sahip ATALIAN Global Services tarafından yönetilecek. Global bilgi birikimi ve donanımı ile birçok rakibini geride bırakarak projenin yönetimini devralan ATALIAN; 8 blok, 2700 konut, fold home alanları ve 27 mağazadan oluşan İnistanbul’da entegre tesis yönetimi kapsamında temizlik, güvenlik, teknik servis, ofis yönetimi ve müşteri ilişkileri hizmetlerini sunacak.”

Teknik problemler büyümeden çözülecek

Konut projelerinin en büyük problemlerinden biri de yaşanan teknik aksaklıklarda sorunu kesin ve sürpriz maliyetler olmaksızın çözüme kavuşturabilen güvenilir iş ortaklarının bulunamamasıydı. Tesis yönetim kavramının yerleşmesi ile birlikte artık konut projelerinin yönetimleri profesyonel kurumlara devredilmeye başlandı. Yönetimini profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirmeyi tercih eden İnistanbul projesinin tüm entegre tesis yönetimi ihtiyacı 118 özel donanımlı ATALIAN personeli tarafından karşılanacak. Projenin tüm teknik bakım, ısıtma, soğutma, iklimlendirme, duman emme ve filtrasyon, kapalı ve açık alanların temizliği, devriye ve sabit güvenlik hizmetleri ATALIAN Global Services’in entegre tesis yönetimi kapsamında sunulacak.
Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 14:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.