Gayrimenkul Sektörünün Başarılı ve Yenilikçi İsmi Doğan Grup!

Doğan Grup CEO’su Erdoğan Yıldırım, gayrimenkul sektörüne getirdikleri yenilikleri ve geliştirdikleri başarılı projeleri anlattı.

Gayrimenkul Sektörünün Başarılı ve Yenilikçi İsmi Doğan Grup!
banner112

Yenilikçi bir dünya görüşü ile Ankara’nın en gözde semtlerinde adeta sanat eseri niteliğinde modern yapılar inşa eden Doğan Grup CEO’su Erdoğan Yıldırım, devam etmekte olan ve yeni hayata geçirecekleri projelerinden bahsetti. Doğan Grup olarak yıllık yaklaşık 100.000 m2 üzerinde yapı inşa ettiklerini söyleyen Erdoğan Yıldırım; Doğan Tower, Doğan Castle, Doğan Life, Doğan City ve Diamond Life projelerini anlattı. Halihazırda Ovacık’ta devam eden ve projesi ile oldukça beğeni toplayan Doğan Tower projelerinin yirmi sekiz kat ve seksen dört daireden oluşacağını belirtti. “Dairelerimiz yaşamınıza ferahlık katacak şekilde tasarlanmıştır. Projemizde yaşamı kolaylaştıracak on dört adet asma katlı ticari mağaza da mevcuttur. Bu proje ile, şehir ve orman manzarası ile iç içe bir yaşam sunuyoruz” diyen Erdoğan Yıldırım Doğan Castle için ise şu ifadeleri kullandı: “Ankara’nın en gözde semtlerinden biri olan Bağlıca’da tamamen doğayla iç içe villalardan oluşan bu projemize başlamış bulunmaktayız. Doğal yaşama özlem duyanlar için oldukça ideal bir seçenek olan bu projemiz sayesinde yeşil alanların tadı doyasıya çıkarılabilir.”

Konforlu ve şık alanlar Doğan Grup farkıyla sizlerle

“Ayaklarınızın Altındaki Şehir” sloganıyla, kendi kendine yetebilen şehir konsepti ile tamamlanmış projeleri Doğan City’i anlatan Erdoğan Yıldırım; “Panoramik Cam” konseptiyle 2+1 ve 3+1 daireler, cadde konumunda yer alan çarşı ve marketler, farklı damak tatlarına cevap veren kafe ve restoranları bir arada sunan aynı zamanda okul, spor salonu gibi olanaklarıyla her türlü ihtiyaca cevap vermek üzere tasarlanmış projelerinin oldukça ilgi gördüğünü belirtti. Doğan Life projelerinin ise Eryaman’da yer aldığını söyleyen Yıldırım “Bu projemizde kırk dört adet 2+1, altmış dört adet 3+1 ve dört adet 4+1 dubleks kat planları ile toplamda yüz on iki daire ve on iki ticari alan bulunuyor” dedi. 

Bağlıca’nın merkezinde yapmış oldukları akıllı ev projelerimizden biri olan Diamond Life’tan da bahseden Doğan Grup CEO’su Erdoğan Yıldırım, her ayrıntısı ince bir şekilde düşünülerek tasarlanmış, ferah ve geniş bir yaşam alanı sağlayan projeleri hakkında konuştu. Tamamlanmış ve kullanıma açılmış olan okul ve kurum binaları projelerinin de olduğunun altını çizen Yıldırım, halihazırda devam eden kurum binaları projelerinin de mevcut olduğunu söyledi.

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE