banner38

Gayrimenkul Danışmanlığı Sektöründe Devrim

ERA Life Bodrum İlk Araç Şarj İstasyonunu Hizmete Açtı

Gayrimenkul Danışmanlığı Sektöründe Devrim
banner45

ERA Real Estate Life Gayrimenkul elektrikli araç şarj istasyonu markası Voltrun ile işbirliği yaparak Bodrum ‘daki ofisinde şarj hizmeti vermeye başladı.

1971 yılında Amerika ‘da kurulan ERA Real Estate (Elektronik Gayrimekul Ortakları) olarak en yeni ve son teknolojilere yatırım yapan ve verdiği hizmetleri ve kullandığı teknolojileri en modern şekilde sunan marka olma özelliği gösteriyor.

ERA Life Brokerı Burcu Güngör Tezal ve Serter Tezal konuyla ilgili yaptığı açıklamada;

‘ ERA markası doğası ve kuruluşu gereği hem gayrimenkul danışmanlığı hem de bir teknoloji markası. Biz ERA Life Bodrum ofisi olarak çevreye, doğaya,hayvanlara ve insanlara olan duyarlılığımızı karbon salınımının, çevre kirliliğinin önüne geçmeyi sağlayan elektrikli araçların kullanıma destek olarak göstermek istedik. Türkiye genelinde Tesla, BMW, Reanult gibi markalar elektrikli araç kullanan 2000 civarındaki sürücü Bodrum’a tatile geldiğinde ulaşımı çok merkezi olan istasyonumuzu kullanabilecekler. Ülkemizin öncü şarj istasyonu Voltrun’a işbirliği için çok teşekkürler.’

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2020, 16:47

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER