Folkart İzmir'deki Başarıyı İstanbul'da Yapabilir mi ?

İzmir'de bir çok projeye imza atan Folkart İstanbul'da Proje geliştirmeye başladı ilk projesini Büyükçekmece'de villa projesiyle başladı.

Folkart İzmir'deki Başarıyı İstanbul'da Yapabilir mi ?
banner112

Saya Grup Bünyesinde hizmet veren Folkart markasıyla inşaat sektöründe hızla büyüyen Mesut Sancak'ın yönetim kurulu başlanlığını yaptığı marka İzmir'de son on yıldır bir çok bölgede inşaatlar yaparak ismini duyurmaya başladı ayrıca bir çok etkinliğe sponsor olarak marka değerini büyütmeye başladı bu başarılı büyüme ile İstanbul inşaat sektöründe bizde varız dedi.

İstanbul'daki ilk projesini Büyükçekemce ilçesinde yine daha önce kendi aile villalarının bulundağu bölgeye inşa etme kaaraı alan Sancak, İlk istanbul Projesinin ismini ise Nefes İstanbul kısacası istanbulda nefes alacağını bir proje inşa ediyoruz diyor.

İzmir Başarısı İstanbul'da devam edecek mi Rakipler çok bölgede bir çok inşaat firması villa projesi yapıyor, Özellikle Mesa-Nurol Projesi olan Yeşilyaka villa projesiyle rakip olacağı görülüyor.

Mesut Sancak'ın hedefinde neler var merak ediliyor İlk ve son proje mi olur yoksa devamı gelecek projelerle istanbul'unda inşaat sektöründe parlayan yıldızımı olur bilemiyoruz.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE