Eylül ayında satışa çıkacak projeler!

Son Yapılan kampanyalar Yeni konut projelerini daha erkene çekerek yeni projelerin lansmanları Eylül ayı içinde satışa çıkacak olan konut projeleri lansman dönemine özel kampanyalarla alıcılarını bekliyor.

Eylül ayında satışa çıkacak projeler!
banner80

İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de hayata geçirilecek olan Başakşehir'in Kalbi projesi ön talep topluyor. Özlediğiniz Ayrıcalıklı Başakşehir'de Sizi Bekliyor Gelin ön satış fırsatlarından ve sizie özel avantajlardan yaralanmanın önceliğini yakalyın. Eylül ayı içerisinde satışa çıkması planlanan projede toplam 540 adet konut yer alıyor.

Başakşehir'in Kalbi

2- Düşler Vadisi Riva

Koronavirüs süreci müstakil ve bahçeli ev talebi artınca Düşer Vadisi Riva projesi de yoğun ilgi gördü. İlk etapta bulunan 509 villadan 480’inin satıldı. İlk etap teslimlerin 2021'nin sonunda yapılacağı projede eylül ayında 200 villa daha satışa çıkacak.

3- Forev Modern Eyüp

Forev Yapı tarafından Eyüp'te inşa edilen Forev Modern Eyüp projesi için ön talep toplanıyor.Toplam 5 bloktan oluşan Forev Modern Eyüp projesinde 279 adet konut ve 7 adet ticare ünite bulunuyor. Yatay konsepti ve fark yaratan mimarisi ile ön plana çıkan Forev Modern Eyüp projesi Eylül ayında satışa çıkacak.

4- Akzirve Topkapı

Akzirve Gayrimenkul imzasıyla hayata geçirilen Akzirve Topkapı projesinde satışlar Eylül ayı içerisinde başlayacak. 1.500 bağımsız birimin yer alacağı Akzirve Topkapı projesinde konutların yanı sıra ticari birimler de bulunacak. 150 dönüm arsa alanı üzerinde hayata geçirilen projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor.

5- Nef Koruköy

NEF'in en prestijli projelerinden olan Nef Çekmeköy projesinin 3. etabı olan Nef Koruköy projesi Eylül ayında satışa çıkacak. Nef Çekmeköy'ün son etabı olacak Nef Koruköy projesinin Eylül ayında satışa çıkacağı açıklandı. Firma, 474 konuttan oluşan Çamlıtepe ve 409 konuttan oluşan Ormantepe etaplarında ise satışları tamamladı. 

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2020, 21:17

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE