banner38

Emlak Katılım yeni şubesini Gebze’de açtı.

Emlakbank 24. şubesini Kocaeli’nin İstanbul’a komşu ilçesi Gebze’de hizmete soktu.

Emlak Katılım yeni şubesini Gebze’de açtı.

Bugüne kadar Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Ankara, Ankara (Ostim), Bursa, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Konya ve Konya Büsan şubeleriyle hizmet veren Emlak Katılım Bankası (Emlakbank) 24. şubesini Kocaeli’nin İstanbul’a komşu ilçesi Gebze’de hizmete soktu.

2020 yılı için planladıkları 40 şube hedefini yukarı yönlü revize ederek yeni şube hedeflerini 50 olarak belirlediklerini belirten Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, açılış sonrası yaptığı açıklamalarında “Şubeleşme çalışmalarımızla Türkiye’nin güçlü ekonomisine ve istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz. Zengin bir tarihi geçmişe sahip olan Gebze, ekonomisi tarım, hayvancılık ve sanayiye dayalı hızla gelişen ve büyüyen bir ilçemizdir. Aynı zamanda Kocaeli endüstrisinin büyük bölümü ile Türkiye sanayisinin yüzde 15’ini barındırmaktadır. Bu bağlamda Gebze şubemizin ülkemize, İzmit ve Gebze bölgesine hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Şube ağını genişletmeye devam ederken dijital kanallarını da geliştirmeyi sürdürdüklerini söyleyen Bayraktar; “Yaşadığımız pandemi sürecinin etkilerini de dikkate alarak bu süreçte müşterilerimize uzaktan, şubeye gelmeden hesap açabilecekleri; Emlak Katılım e-şube’yi hizmete sunduk. e-şube sayesinde müşterilerimiz şubeye gitmeden tamamen dijital kanal üzerinden hesap açabilecek ve ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine ellerinin altında ulaşabilecekler. Ayrıca son dönemde önemi daha da artan dijital bankacılık alanında müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlayacak ürünler özelinde çalışmalarımız devam ediyor.” diyerek açıklamalarını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2020, 13:52

Mustafa Özel

Uzun bir süredir Gayrimenkul Sektörünü yakından takip eden ve sektörün içide olan biri olarak sektör hakkında tüm bilgileri emlakhaberi.com haber sitesi için yazıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER