banner50

Büyükyalı, Online Randevu Sistemi İle Özel İmkanlar Sunuyor

Farklı yaşam tarzlarına hitap eden Büyükyalı, online randevu sistemini hayata geçirdi. Konut sahibi olmak isteyen kişiler kendi ihtiyaçlarını web sitesine girerek en uygun Büyükyalı konutunu belirleyebilecekler. Online randevu ile de kendilerine özel imkanlardan yararlanabilecek.

Büyükyalı, Online Randevu Sistemi İle Özel İmkanlar Sunuyor

Büyükyalı’nın yeni online sistemi sayesinde kullanıcılar ihtiyaçlarına yönelik konsept ve dairelere göre aradıkları eve daha kolay ulaşılabilecekler. https://www.buyukyali.com/landing/online/ web sitesi üzerinden kullanıcılara çok özel fırsat ve fiyatlar sunulacak.

Açık alanlar, denize yakınlık, doğal peyzaj, sağlıklı ortamlar, ihtiyaç duyulan her şeye yürüyerek ulaşabilmek günümüzde konut tercihinde en önemli belirleyici etmenler haline geldi.

Büyükyalı, üstün kalite anlayışı ile tasarlanan konutları, nefes aldıran ferah meydanları, yemyeşil peyzajı, alternatif spor alanları, doğal yaşam olanakları, deniz bağlantısı ve daha birçok değeriyle hem keyifli hem de huzur dolu, “iyi bir yaşam”ı yeni şehircilik felsefesiyle sunuyor. Yapısı bozulmadan, aslına uygun olarak restore edilen Fişekhane kültür sanat etkinliklerine katılma ya da sosyalleşme imkanı veriyor.

Büyükyalı’da, yaşam alanlarındaki malzeme kalitesinden tasarıma, sosyalleşmeden ulaşıma kadar her şey, konfor, güvenlik, mutluluk ve rahat bir yaşam için bütünsel olarak ele alınıyor. Tarihe ve kültürel mirasa saygılı, İstanbul’un dokusuna uyumlu bir proje olan Büyükyalı, geleneksel mimariyle çağdaş çizgilerin sentezlendiği yenilikçi bir ruhu yansıtıyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2020, 22:49

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.