Beylikdüzü ve Esenyurt Bölgesinde Sahte İlan Giren Emlakçılar

Vatandaşlar Bu sahte ilan giren emlakçılardan bıktı madurlar artıyor ama ilan sitlerinden çıt yok insanların dolandırılmasına göz yumuyorlar. ilan sitleri kendi sonlarını hazırlıyor güvenilir emlakçıların ödemi bir kez daha artmaya başladı .

Beylikdüzü ve Esenyurt Bölgesinde Sahte İlan Giren Emlakçılar

Son günlerde sürekli şikayet telefonları alıyoruz sebebine gelince Beylikdüzü ,Esenyurt ilçelerinde sahibinden,Hepsiemlak,Emlakjet,Zingat gibi sitelere sahte ilan girerek vatandaşları madur eden emlakçıları  tek tek sizler için araştırma yaparak bir liste haline getirdik. istayenler Mail adresimize mail atarak listeyi sizlerle paylaşız. 

Öncelikle Ev alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsedelim, ilan Resimlerini geniş açılı fotoğraf makinası ile çekilmiş olan, sadece dairenin iç resimleri eklenmiş ilanlar, konum olarak farklı bölgelerde gösterilen ilanlar, Esenyurt ilçesindeki ilanı Beylikdüzü diye ilan giren emlakçılık yaptıklarını sanan, Kendilerini GYO, Grup Firması gibi Görünen, Yapı Firması, İnşaat Firması gibi özelliklerine dikkat etmenizi öneriyoruz. Kesinlikle güvenilir bir emlak danışmanı ile işe başlamanızı tavsiye ederiz.

İlan Siteleri Ne yapıyor bu emlakçılar için bizce hiçbir şey neden mi? Çünkü gelirleri azalır gelirlerinin azalmamasına karşılık vatandaşları dolandıran emlakçıları ilanlarını yayınlamasına göz yumuyorlar.

Şikâyet link eklemişler bir çok dürüst içini hakkıyla yapan emlakçılar sürekli şikayet ediyoruz ama maalesef hiçbir yaptırım yapmamalarına kızıyorlar. Bizlerde Üye olup para veriyoruz Yalancıyla Dürüst Emlakçıyı Aynı kategoriye sokuyorlar.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2021, 23:19

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE