Babacan Port Royal Satış Pazarlama Tanıtım Kokteyli Düzenledi

Babacan Holding Satışları Hızlandırmak ve Babacan Port Royal projesinde yabancı satışların satış oranını artırmak amaçlı bir satış pazarlama Kokteyli düzenlendi. Babacan Port Royal Projesi İster E5’e ister basın eksprese 1 dakikada bağlanın İstanbul’un ana ulaşım akslarının kesişim noktasında yer alan Babacan Port Royal’den İstanbu’un en işlek yolu olan D100 Karayolu’na otoparktan çıkıp bağlanmak sadece 1 dakika sürüyor.

Babacan Port Royal Satış Pazarlama Tanıtım Kokteyli Düzenledi

Babacan Holding Satışları Hızlandırmak ve Babacan Port Royal projesinde yabancı satışların satış oranını artırmak amaçlı bir satış pazarlama Kokteyli düzenlendi.

Babacan Port Royal Projesi İster E5’e ister basın eksprese 1 dakikada bağlanın

İstanbul’un ana ulaşım akslarının kesişim noktasında yer alan Babacan Port Royal’den İstanbu’un en işlek yolu olan D100 Karayolu’na otoparktan çıkıp bağlanmak sadece 1 dakika sürüyor. Babacan Port Royal’in ulaşım avantajları bu kadarla sınırlı kalmıyor. Proje İstanbul’u 3. Köprü Bağlantı Yolu, TEM, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, O 3 karayolu gibi ana arterlere bağlayan Basın Ekspres yoluna da 1 dakika mesafede inşa ediliyor…


Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2019, 16:42
YORUM EKLE