Açık havada ofis imkanı Sadece Bulvar 216’da Yaşarsınız

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini hala sürdüren Covid-19 salgını nedeniyle çalışanların bir çoğu hala evden çalışmaya devam ediyor.

Açık havada ofis imkanı Sadece Bulvar 216’da Yaşarsınız
banner80

Ofise gitmeye alışkın olan veya serbest şekilde kafelerden çalışanların havaların ısınmasıyla açık alanlara olan talebi de arttı.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini hala sürdüren Covid-19 salgını nedeniyle çalışanların bir çoğu hala evden çalışmaya devam ediyor. Ofise gitmeye alışkın olan veya serbest şekilde kafelerden çalışanların havaların ısınmasıyla açık alanlara olan talebi de arttı.

Türkiye’nin ilk yeme içme destinasyonu olan Bulvar216 da, açık havada çalışmayı tercih edenler icin nefes terası oluşturdu. 

Her türlü önlemin alındığı 300 metre kare terasta, misafirler, Bulvar 216 içerisindeki kafe veya restoranlardan aldıkları ürünlerle terasta vakit geçirebilecekler. Ücretsiz internetin de olduğu nefes terası, başta Ataşehir sakinlerinin yanısıra tüm İstanbul’dan ziyaretçilerini bekliyor.

Kadir Özel

Gayrimenkul Sektöründen uzun yıllardır hizmet veren ve sektörün tüm yeniliklerini, yeni konut projelerini araştırma yaparak okuyucularına doğru ve gerçekçi bilgi aktaran bilgi birikimiyle tüm okuyucularımıza aktarıyoruz.


İletişim Hesapları
banner79
YORUM EKLE